2022 10 10

Kosminis startas: paskutinio metimo rungtynėse – dar viena Jonavos pergalė

Jonavos „CBet“ krepšininkai tęsia idealų žygį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezono starte. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai 92:90 (17:23, 21:24, 25:21, 29:22) išvykoje palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždes“.
Edvinas Šeškus
Edvinas Šeškus / nuotr. bcjonava.lt

Nors pirmojoje rungtynių pusėje pasvaliečiai laikėsi priekyje, o pranašumą laikė ir trečiajame kėlinyje, lemiamą 10-ties minučių atkarpą spurtu 14:3 pradėjo „CBet“ ekipa.

Rezultatas, likus žaisti minutę, dar buvo lygus.

Goranas Huskičius tuomet pelnė dvitaškį, tačiau jam Dustinas Ware'as atsakė tritaškiu ir pasvaliečiai turėjo taško pranašumą (90:89).

Laikrodžiui rodant 13 likusių sekundžių, Edvinas Šeškus prametė tritaškį, bet Jonavos komandai liko kamuolys po puikios Dovio Bičkauskio kovos po krepšiu.

Atrodė, kad „CBet“ ataka jau dega, kuomet D.Bičkauskis nerado kam numesti kamuolio, bet galiausiai po krepšiu surastas G.Huskičius pelnė dvitaškį su pražanga ir realizavo baudos metimą – 92:90.

Paskutiniu metimu D.Ware'as galėjo išplėšti pergalę „Pieno žvaigždėms“, tačiau nepataikė.

Jeffery Garrettas nugalėtojams pelnė 26 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir surinko net 34 naudingumo balus.

Klubo nuotr./Jeffery Garrettas

Pergalingus taškus rinkęs G.Huskičius pasižymėjo 20 taškų, 7 atkovotais kamuoliais ir 6 rezultatyviais perdavimais. Jo taupyklėje – 26 naudingumo balai.

Pralaimėjusiems 20 taškų surinko Justas Furmanavičius. Tiesa, 15 jis buvo pelnęs iki pertraukos. D.Ware'as pridėjo 18 taškų.

Jonavos ekipai tai yra ketvirta pergalė per ketverias rungtynes LKL. „Pieno žvaigždės“ yra laimėjusios dukart per keturis susitikimus.

„Pieno žvaigždės“: J.Furmanavičius 20, D.Ware'as 18, I.Vaitkus 16, D.Dželetovičius 14.

„CBet“: J.Garrettas 26 (8 atk. kam., 34 naud. bal.), G.Huskičius 20 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), D.Bičkauskis 13, V.Šulskis 10.