Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 11 24

L.Kisieliaus vedamas „Neptūnas“ triuškinančiai nokautavo „Lietkabelį“

Principiniame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mūšyje Klaipėdos „Neptūnas“ (10-2) išvykoje rezultatu 100:76 (30:20, 17:21, 28:10, 25:25) įveikė Panevėžio „Lietkabelį“ (7-4). Uostamiesčio krepšininkai pergalę nukalė trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo net 18 taškų skirtumu.
Laimonas Kisielius
Laimonas Kisielius / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Tai pirmas „Lietkabelio“ pralaimėjimas namų arenoje šiose sezono LKL lygoje, o „Neptūnas“ lieka nepralaimėjęs išvykose.

„Nežinau, kas nutiko. Nesilaikėme rungtynių plano. Tai blogiausios mūsų sezono rungtynės. Neišpildėme to, ko prašė treneris, ir tai lėmė tokį skirtumą“, – po rungtynių sakė Donatas Tarolis, „Lietkabelio“ žaidėjas.

„Lietkabelis“ šiame mače pataikė vos 2 tritaškius iš 19-ikos (10 proc.), pramesdamas pirmus 16 metimų ir pirmą tritaškį pataikydamas tik ketvirtajame kėlinyje.

„Neptūnas“ net 22 taškus pelnė greitose atakose, kai „Lietkabelis“ – tik 5.

„Pergalė nebuvo lengva, bet mums jos psichologiškai labai reikėjo. Labai norėjome laimėti, todėl laimėjome – tai klišė, bet, manau, šiuo atveju ji teisinga“, – sakė „Neptūną“ į pergalę vedęs Laimonas Kisielius.

Jis pelnė 21 tašką, nors iki šiol LKL čempionate rinkdavo vos po 4,0 per rungtynes.

Pirmoje rungtynių pusėje „Lietkabelis“ išlaikė intrigą. Įpusėjus pirmajam kėliniui „Neptūnas“ susikrovė penkių taškų persvarą (10:15), tačiau po minutės pertraukėlės „Lietkabelis“ pelnė 6 taškus be atsako ir Mindaugas Kupšas išvedė šeimininkus į priekį (16:15).

Vis dėlto ketvirčio pabaigoje du Tomo Delininkaičio tritaškiai iš eilės padidino „Lietkabelio“ deficitą iki 7 taškų (18:25), o netrukus iš toli pataikė ir Laurynas Bieliauskas. „Neptūnas“ per pirmąjį ketvirtį, po kurio turėjo jau dviženklę persvarą (20:30), pataikė 4 tolimus metimus.

Laimonas Kisielius jau 13-ą mačo minutę pelnė 11-ąjį savo tašką, tačiau Donatas Tarolis neleido svečiams nutolti (28:36).

„Lietkabelis“ laimėjo atkarpą 8:1 ir prieš pertrauką sumažino atsilikimą iki penkių takų (41:46).

Vis dėlto po pertraukos „Neptūnas“ surengė įspūdingą šou, per trečiąjį kėlinį iš esmės pasiųsdamas „Lietkabelį“ nokautą.

Pasipriešinimo nesulaukęs „Neptūnas“ spurtavo 20:3 bei nutolo 75:50. Trečiąjį ketvirtį „Neptūnas“ laimėjo 28:10.

Paskutiniajame kėlinyje uostamiesčio ekipa nemažino apsukų ir tęsė varžovų triuškinimą. Saldžią pergalę įtvirtino 100-ąjį tašką baudos metimu pelnęs Džiugas Slavinskas.

„Lietkabelis“: Donatas Tarolis 14, Jamaras Wilsonas, Michaelas Morrisonas ir Stefanas Sinovecas po 11.

„Neptūnas“: Laimonas Kisielius 21 (7 atk. kam.), Jerai Grantas 14, Osvaldas Olisevičius 11, Simas Galdikas 10.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?