01 28 /20:13

L.Lekavičiaus genamas „Žalgiris“ sudorojo mažeikiškius, bet susižeidė du žaidėjai

Kauno „Žalgiris“ (16-2) lengvai pasivaikščiojo Nemuno salos arenoje ir įsirašė dar vieną pergalę Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) čempionate. Kauniečiai 103:75 (20:14, 29:17, 31:24, 23:20) sudorojo Mažeikių „M Basket-Delamode“ (7-10) komandą.

„Žalgiris“ kontroliavo situaciją nuo pat rungtynių pradžios ir jau antrajame kėlinyje turėjo 20 taškų persvarą (43:23).

Tiesa, kėlinys „Žalgiriui“ kiek apkarto, mat čiurną susižeidęs Dovydas Giedraitis paliko aikštę ir ją daugiau nebegrįžo.

Trečiajame kėlinyje „Žalgirio“ pranašumas pasiekė ir 30 taškų skirtumą (74:44), tad rungtynės tapo visišku formalumu.

„Žalgiris“ vertėsi be Keenano Evanso, kuriam buvo leista pailsėti.

Kaip įprasta, kauniečiai tolygiai dalinosi minutėmis, o taškus pavyko pelnyti visam dvyliktukui.

Rezultatyviausias ir naudingiausias buvo Lukas Lekavičius, per 17 minučių pelnęs 20 taškų (4/5 trit.).

L.Lekavičius visų laikų rezultatyviausių „Žalgirio“ krepšininkų sąraše pakilo į šeštąją vietą. Su 2452 LKL lygoje pelnytais taškais jis aplenkė 2446 taškus savo sąskaitoje turintį Tanoką Beardą.

Martynas Paliukėnas buvo vienintelis šviesulys savo komandoje. Jis pelnė 16 taškų ir surinko 21 naudingumo balą.

„Žalgiriui“ rungtynės apkarto dėl to, kad traumą patyrė ne tik D.Giedraitis, bet ir Brady Manekas.

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 20, Brady Manekas ir Arnas Butkevičius po 11, Laurynas Birutis, Edmondas Sumneris ir Kevarrius Hayesas po 10, Tomas Dimša 8, Edgaras Ulanovas 7, Nedas Montvila 6.

„M Basket-Delamode“: Martynas Paliukėnas 16, Kamau Stokesas 13, Chauncey Collinsas 11, Jokūbas Rubinas 8, Giedrius Staniulis ir Kay'us Bruhnke po 7, Martynas Gecevičius 6.