Laimi tik svečiai: „Lietkabelis“ dar kartą palaužė „Wolves“ sostinėje

Per „Betsafe-LKL“ mažojo finalo trečiąsias rungtynes Vilniuje Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ nugalėjo „Wolves Twinsbet“ krepšininkus 91:84 (24:21, 21:25, 15:18, 27:23) ir serijoje iki 3 pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Per pirmąsias dvejas serijos rungtynes komandos taip pat apsikeitė pergalėmis išvykose. Pirmąsias rungtynes Vilniuje birželio 4 d. 86:84 laimėjo panevėžiečiai, o birželio 6 d. Aukštaitijos sostinėje 81:73 nugalėjo vilniečiai.

Šį vakarą pirmoje rungtynių pusėje nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros, nors abi ekipos skirtingu metu buvo susikrovę kiek didesnį pranašumą. Pirmajame kėlinyje „Lietkabelis“ buvo atitrūkęs 13:6, antrajame „Wolves“ pabėgo į priekį 42:33, bet didžiąją pertrauką komandos pasitiko vilniečiams pirmaujant vos 46:45.

Trečią kėlinį Panevėžio komanda pradėjo spurtu 7:0, bet įtvirtinti savo persvaros vėl nesugebėjo.

Lemiamas lūžis rungtynėse įvyko ketvirtojo kėlinio antroje pusėje, kuomet itin sėkmingą atkarpą sužaidė Džiugas Slavinskas (8 taškai), o po Gedimino Oreliko tritaškio ir Gabrieliaus Maldūno dvitaškio skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis (84:74).

Po šio smūgio „Wolves“ nesugebėjo atsitiesti, nors Tre'shawnas Thurmanas, likus žaisti 13 sek., dar sumažino atsilikimą iki 5 taškų (84:89).

Ketvirtąsias serijos rungtynes komandos žais antradienį Panevėžyje.

„Wolves Twinsbet“: Regimantas Miniotas ir Tre‘Shawnas Thurmanas (9 atk. kam.) – po 16, Rasheedas Sulaimonas –13, Eigirdas Žukauskas – 12.

„7bet-Lietkabelis“: Gediminas Orelikas – 20, Deividas Sirvydis – 18 (1/9 trit., 5 rez. perd.), Džordže Gagičius – 14 (7 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius ir Gabrielius Maldūnas – po 10.

RUNGTYNIŲ EIGA

40 min. Dovis Bičkauskis užbaigia rungtynes savo baudos metimais. „Lietkabelis“ triumfuoja rezultatu 91:84.

40 min. Gediminas Orelikas pataiko vieną baudos metimą, o Tre'shawnas Thurmanas pataiko iš toli – 89:84 likus žaisti 13 sek.

40 min. Tre'shawnas Thurmanas baudos metimais suteikia šeimininkams vilties – 81:88.

39 min. Vilniečiai nesugeba rasti gero atsakymo ir paskutinę minutę pasitinka atsilikdami 79:88.

37 min. Gediminas Orelikas tritaškiu ir Gabrielius Maldūnas dvitaškiu augina panevėžiečių pranašumą iki rekordinių 10-ies (84:74).

36 min. Po Gabrieliaus Maldūno dvitaškio svečiai nutolsta 77:70.

35 min. Gerą atkarpą žaidžia „Lietkabelio“ puolėjas Džiugas Slavinskas. Žaidėjas pataikė du tritaškius, blokavo Artūro Žagaro metimą. Po jo baudos metimų panevėžiečiai vėl kiek atitrūksta – 75:70.

34 min. Padėtis aikštėje nesikeičia. Po Rasheedo Sulaimono tolimo dvitaškio rezultatas lygus 70:70.

31 min. Ketvirtą kėlinį dvitaškiu atidaro Regimantas Miniotas – 63:63.

30 min. Kėlinio pabaigoje komandos vėl pasižymėjo serija netaiklių metimų, o po 3 kėlinių „Lietkabelis“ laimi 63:61.

26 min. Po minutės pertraukėlės žaidimas išsilygino, o Rasheedas Sulaimonas mažina šeimininkų atsilikimą iki minimumo – 53:54.

24 min. Deividas Sirvydis dvitaškiu ir baudos metimu trukteli Panevėžio komandą pirmyn, dvitaškį prideda Gedimas Orelikas ir „Lietkabelis“ laimi jau 52:46. Nedui Pacevičiui po varžovų spurto 7:0 reikia minutės pertraukėlės.

22 min. Antrą rungtynių pusę komandos pradeda begale netaiklių metimų, kol pagaliau pataiko Džordže Gagičius. Svečiai vėl priekyje 47:46.

20 min. Regimantas Miniotas dvitaškiu pristabdo svečių spurtą, bet kėlinį paskutinę akimirką savo taškais uždaro Gabrielius Maldūnas. Po 2 kėlinių 46:45 pirmauja „Wolves“.

19 min. Gabrieliaus Maldūno dvitaškis ir vienas taiklus Dovio Bičkauskio baudos metimas skirtumą mažina iki minimumo – 43:44.

18 min. Vytenio Lipkevičiaus tritaškis ir Dovio Bičkauskio dvitaškis leidžia svečiams lengviau atsikvėpti. Panevėžiečiai atsilieka jau tik 40:44.

16 min. Po svečių minutės pertraukėlės vaizdas nesikeičia. Eigirdas Žukauskas vėl taiklus – 42:33.

15 min. Po Eigirdo Žukausko tritaškio ir Arno Beručkos dėjimo „Wolves“ tolsta iki 40:33.

12 min. Antrojo kėlinio pradžioje komandos greitai renka taškus, o po Regimanto Minioto metimo iš po krepšinio pirmą kartą į priekį išsiveržia Vilniaus klubas – 27:26

PIRMOJO KĖLINIO PABAIGA. 24:21 pirmauja „Lietkabelis“.

9 min. Vytenis Lipkevičius tritaškiu vėl kiek atitolina svečius (24:19).

7 min. Panevėžio ekipoje į aikštę po traumos grįžta Liutauras Lelevičius ir iš karto įmeta du baudos metimus (19:17).

6 min. „Wolves“ vėl priartėja. Po Eigirdo Žukausko baudų skirtumas tirpsta iki 2, o Kristupas Žemaitis greitoje atakoje lygina rezultatą (15:15).

5 min. Džordže Gagičius dvitaškiu sukuria svečiams 7 taškų persvarą (13:6).

4 min. Komandos prapliumpa sėkmingomis atakomis ir panevėžiečiai laimi jau tik 9:6.

3 min. Abi komandos vargsta puolime kol G.Orelikas tritaškiu nutolina svečius iki 7:1.

1 min. Pirmuosius rungtynių taškus pelno Panevėžio komandos žaidėjas Gediminas Orelikas (2:0).

0.00 Rungtynės prasidėjo

Rungtynės prasidės 17.20 val. „Wolves“ pskelbė, kad komandai ir šiandien nepadės Jeffery Tayloras bei Christianas Mekowulu.