2016 10 09

Larry Drew vedamas „Neptūnas“ pagaliau švenčia pirmąją pergalę LKL

LKL vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ (1-4) sekmadienį pagaliau iškovojo pirmąją pergalę naujajame sezone. Uostamiesčio krepšininkai išvykoje 80:56 (19:17, 20:14, 23:10, 18:15) sutriuškino Alytaus „Dzūkiją“ (2-3).
Larry Drew
Larry Drew / Karolio Bakūno nuotr.

Lenktynės. „Neptūnui“ teko paprakaituoti, kol pavyko susikrauti pergalingą persvarą. Nors iniciatyva priklausė klaipėdiečiams, svečiai antrojo kėlinio viduryje pirmavo tik 28:27. Bet prieš pat pertrauką „Neptūnas“ nutolo dviženkliu skirtumu (39:29) ir antroje susitikimo dalyje įtvirtino persvarą dar prieš ketvirtąjį kėlinį atsiplėšdamas 62:41.

MVP. Rezultatyviausias savo rungtynes šį sezoną sužaidė ilgai savojo žaidimo neradęs „Neptūno“ įžaidėjas Larry Drew. Penkis tritaškius pataikęs amerikietis surinko 19 taškų.

Žiūrovas. Televizijos kameros dažnai rodė įdomų rungtynių žiūrovą. Patogiai įsitaisęs tribūnose susitikimą stebėjo „Lietuvos ryto“ treneris Tomas Pačėsas.

Vieninteliai. Po klaipėdiečių pergalės LKL čempionate liko vienintelė pergalės skonio nepatyrusi komanda – „Šiauliai“.

„Dzūkija“: K.Guščikas (5/9 dvit.) 13, A.Hernandezas (5/6 dvit.) 10, J.Kazakauskas (8 atk. kam.) ir P.Morkeliūnas po 7.

„Neptūnas“: L.Drew (5/6 trit., 7 atk. kam.) 19, J.Baronas 13, M.Kačinas (4/5 dvit., 7 atk. kam.) 11, V.Šarakauskas (9 atk. kam.) 9.