Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 10 31

Lemiamu metu truktelėję „Šiauliai“ nukovė „Pieno žvaigždes“

LKL turnyro lentelės vidurio dvikovoje „Šiauliai“ (4-3) pirmadienio vakarą namuose 81:65 (15:20, 23:15, 22:19, 21:11) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (3-4).
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų padidėjo iki 10 taškų (64:54), o pasvaliečiai taip ir nesugrįžo į kovą – skirtumas iki vienženklio taip ir nesumažėjo.

Lemiamą 10 minučių atkarpą šiauliečiai laimėjo 21:11.

Arminas Urbutis su 19 taškų buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Jis taip pat nusiėmė 5 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus. Donatas Sabeckis pelnė 15 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems 13 taškų surinko Rihardas Kuksikas.

Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Arminas Urbutis

Iki šių rungtynių abi komandos buvo iškovojusios po 3 pergales ir patyrusios po 3 pralaimėjimus, tad LKL lentelėje A.Sireikos auklėtiniai aplenkė „Pieno žvaigždes“.

„Šiauliai“ pataikė 58 proc. dvitaškių (28/48) ir 33 proc. tritaškių (6/18). Įdomu tai, kad „Pieno žvaigždės“ pirmąjį baudos metimą metė tik ketvirtojo kėlinio antroje pusėje.

„Šiauliai“: A.Urbutis 19, D.Sabeckis (6 rez. perd.), K.Mangasas 11, M.Varnas 9.

„Pieno žvaigždės“: R.Kuksikas 13, C.Allenas-WIlliamsas 12, E.Šaulys 11.