Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 09 29

Lengva nebuvo: „Žalgiris“ lemiamame ketvirtyje susitvarkė su „Labas GAS“

Kauno „Žalgiris“ šventė antrąją pergalę naujajame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone. Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 91:66 (24:16, 20:18, 22:22, 25:10) nugalėjo Prienų „Labas GAS“.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Tai nebuvo itin lengvas pasivaikščiojimas „Žalgiriui“, žaidusiam prieš prasčiausią praėjusio sezono komandą Lietuvos aukščiausioje lygoje.

Nors skirtumas pirmoje rungtynių pusėje buvo padidėjęs iki dviženklio ir atrodė, kad kauniečiai gali pabėgti, prieniškiai turėjo atsakymų. Ypač po pertraukos, kai komandas vienu metu skyrė jau tik 6 taškai.

Vis dėlto galiausiai „Žalgirio“ krepšininkai pabėgo ketvirtojo kėlinio viduryje. Kai skirtumas padidėjo iki 16 taškų, nugalėtojo klausimas Prienuose buvo atsakytas.

Ketvirtąjį kėlinį „Žalgiris“ sugebėjo laimėti net 25:10.

Žalgiriečių gretose su 16 taškų rezultatyviausias buvo Laurynas Birutis, kuris dar atkovojo 5 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus. Ignas Brazdeikis pridėjo 14 taškų, jis realizavo visus 6 mestus dvitaškius.

Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Rungtynių akimirka

Brandonas Brownas Prienų komandai surinko 14, Jylanas Washingtonas – 13 taškų.

„Žalgiris“ realizavo 68 proc. dvitaškių (30/44) ir 26 proc. tritaškių (5/19). Vien puolime svečiai nusiėmė 12 kamuolių, o kovą po lenta laimėjo 37:23.

Prieniškiai per visas rungtynes atliko vos 6 rezultatyvius perdavimus, „Žalgiris“ – 22.

„Labas GAS“ sezoną pradėjo pralaimėjimu Jonavos komandai, „Žalgiris“ startavo pergale prieš „Neptūną“. Lygiai po savaitės – spalio 6-ąją – „Žalgiris“ pradės kovas ir tarptautinėje arenoje. Eurolygos starte žaliai balti keliaus į Tel Avivą, kur lauks akistata su „Maccabi“. Prieš tai kauniečiai vietiniame fronte dar bandys peršokti „Šiaulių“ barjerą.

„Labas GAS“: B.Brownas 14, J.Washingtonas 13, R.Gadiliauskas 11.

„Žalgiris“: L.Birutis 16, I.Brazdeikis 14, R.Šmitas 11, E.Ulanovas ir K.Hayesas po 10, A.Butkevičius 9.