Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 12 23 /19:20

Lengva „Ryto“ pergalė Panevėžyje: sėkmingas A.Parachouskio debiutas ir D.J.Seeley šou

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) užtikrintą pergalę pasiekė Vilniaus „Rytas“ (10-4), išvykoje 95:73 (24:21, 26:14, 25:22, 20:16) nugalėjęs Panevėžio „Lietkabelio“ (10-5) ekipą. Šiose rungtynėse debiutavo naujasis vilniečių vidurio puolėjas Arciomas Parachouskis.
Dennis Jerome Seeley
Rungtynių akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Stengėmės žaisti agresyviai, bet vėl strigome gynyboje“, – po mačo sakė „Lietkabelio“ įžaidėjas Paulius Valinskas.

„Rytas“ vien per pirmąją rungtynių pusę pelnė 50 taškų. Sunkiai sustabdomas buvo DJ Seeley, pelnęs 24 taškus ir sužaidęs savo geriausias rungtynes LKL lygoje.

„Buvau agresyvus nuo pat pradžių, o komandos draugų užtvaros padėjo man turėti daugiau erdvės. Buvome gerai nusiteikę rungtynėms, žaidėme energingai ir tai lėmė pergalę“, – po rungtynių kalbėjo naudingiausias rungtynių žaidėjas bei karjeros rezultatyvumo rekordą „Betsafe-LKL“ čempionate pagerinęs D.J.Seeley.

Sėkmingai sužaidė ir debutavęs A.Parachouskis, pelnęs 14 taškų.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 15, Saulius Kulvietis 14, Mindaugas Kupšas 10, Žiga Dimecas ir Vaidas Kariniauskas po 9.

„Rytas“: D.J.Seeley 24, Arciomas Parachouskis 14 (4 atk. kam.), Mindaugas Girdžiūnas (5 rez. perd.) ir Arnas Butkevičius (6 rez. perd., 7 atk. kam.) po 11, E.Bendžius 9, M.Echodas 8.

Rungtynių eiga:

40 min. Galutinis rungtynių rezultatas 73:95.

39 min. E.Bendžius smeigė tritaškį (71:93)

38 min. Vis dėlto „Rytas“ apie intrigą „Lietkabeliui“ daugiau neleido pagalvoti. Dar kartą įjungė aukštesnę pavarą, taškus vienas po kito rinko visi aikštėje buvę žaidėjai ir rungtynių baigtis tapo aiški (69:90).

34 min. P.Valinskas stengėsi aktyvinti „Lietkabelio“ žaidimą ir šeimininkams pavyko laimėti nedidelę atkarpą (69:82).

32 min. V.Kariniauskas pataikė iš toli, bet tą patį padarė ir A.Pilauskas bei E.Bendžius. „Rytas“ ėmė mėgautis krepšiniu – 62:81.

28 min. „Lietkabeliui“ niekaip nepavyko grąžinti intrigos. Keturi iš eilės M.Echodo taškai ir rezultatas 54:70.

26 min. Arnas Butkevičius pelnė du taškus su ketvirtąja M.Kupšo pražanga (48:64).

25 min. M.Kupšas tapo rimta problema „Ryto“ gynybai, jo dėka „Lietkabelis“ sumažino atsilikimą (48:61).

24 min. Užsivedęs A.Parachouskis toliau rinko taškus (44:60).

22 min. R.Stipčevičiaus ir A.Parachouskio taškais „Rytas“ pradėjo trečiąjį kėlinį. S.Jasaitis pataikė iš toli, bet „Ryto“ naujasis vidurio puolėjas pelnė 5 taškus iš eilės ir „Rytas“ didino persvarą (40:58).

Geriausi pasirodymai iki didžiosios pertraukos:

• S.Kulvietis pataikė 3 tolimus metimus iš 5 ir pelnė 11 taškų
  • „Rytas“ suklydo 4 kartus, ir visos 4 klaidos – D.J.Seeley sąskaitoje
  • D.J.Seeley iš žaidimo pataikė viską (7/7) ir pelnė 21 tašką
  • A.Parachouskis per 11 žaidimo minučių pelnė 4 taškus, visus – dėjimais
  • M.Girdžiūnas pelnė 8 taškus, o jo „+/-“ rodiklis geriausias: +19

20 min. „Rytas“ kėlinį užbaigė galingai: E.Bendžius išprovokavo pražangą mesdamas iš toli, o Roko Stipčevičius po užtvaros smeigė tritaškį (35:50).

19 min. S.Kulvietis pataikė iš toli, o Ž.Dimecas pridėjo du taškus su pražanga, leisdami „Lietkabeliui“ įkvėpti oro (32:44).

18 min. D.J.Seeley toliau siautėjo. Pataikė iš toli, o netrukus atkovojo kamuolį puolime ir pelnė du taškus su pražanga! Jo pataikymas iš žaidimo – 7/7. Per 13 žaidimo minučių jis pelnė 20 taškų (26:43).

17 min. Dvi iš eilės D.J.Seeley klaidos leido „Lietkabeliui“ kiek sumažinti atsilikimą. Po Pauliaus Valinsko taškų greitoje atakoje – 26:33 ir vilniečių minutės pertraukėlė. O po jos – galingas A.Parachouskio dėjimas per Mindaugą Kupšą (26:35).

13 min. D.J.Seeley du taškai su pražanga ir „Rytas“ atkarpą laimėjo 21:4.

12 min. Nedidelis M.Girdžiūno šou leido „Rytui“ pabėgti į priekį (21:30).

11 min. „Rytas“ net 14 iš 26 taškų pelnė ne iš baudos aikštelės, nors iš trijų taškų zonos metė tik kartą (21:26).

10 min. Stefanas Sinovecas tritaškiu išlygino rezultatą (21:21), tačiau „Rytas“ sėkmingiau užbaigė kėlinį. Mindaugas Girdžiūnas su sirena pataikė sudėtingą metimą po driblingo (21:24).

9 min. Drąsiai sužaidė aikštėje vos pasirodęs Aistis Pilauskas, išvedęs „Rytą“ į priekį (17:19).

8 min. „Ryto“ puolimas atsigavo, kai aikštėje pasirodė Martynas Echodas. Vilnietis puikiai išnaudojo greičio pranašumą prieš Žigą Dimecą, ir „Rytas“ netruko išlyginti rezultatą (17:17).

6 min. S.Kulvietis tiesiog puikus rungtynių pradžioje (8 taškai) – po jo dar vieno tritaškio 15:10. D.J.Seeley it vienišas karys bandė tempti „Rytą“ (8 taškai), bet į jo dvitaškį Simas Jasaitis atsakė dviem taškais su pražanga (17:12).

3 min. A.Parachouskis pabandė atakuoti iš distancijos, bet netiksliai. D.J.Seeley atkovojo kamuolį ir pataisė netikslų baltarusio metimą. Spragų savo baudos aikštelėje A.Parachouskiui bent mačo pradžioje nepavyko užlopyti, „Lietkabelis“ gana lengvai surinko pirmuosius 9 taškus (9:6).

1 min. A.Parachouskis dėjimu jau pirmosios atakos metu sudrebino „Lietkabelio“ krepšį ir taip debiutavo elitinėje Lietuvos lygoje. Saulius Kulvietis atsakė tritaškiu (3:2). Dainius Adomaitis į starto penketą neleido Dominique'o Suttono, kurį pakeitė Eimantas Bendžius.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?