2021 02 24

„Lietkabelis“ atsilaikė prieš dantis rodžiusią „Dzūkiją“

Panevėžio „Lietkabelis“ (13-6) namuose po pertraukos šovė į priekį rungtynėse su Alytaus „Dzūkija“ (6-11), tačiau vėliau kiek stabtelėjo. Vis tik Nenado Čanako auklėtiniai varžovų itin arti neprisileido ir šventė pergalę 93:85 (22:16, 23:22, 29:18, 19:29).
Kyle Vinales
Kyle Vinales / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Po dviejų kėlinių „Lietkabelis“ pirmavo 45:38, bet pradėjo puikiai antrąją rungtynių pusę ir įgijo 22-jų taškų persvarą 66:44.

Vis tik tai nebuvo lemiamas smūgis Alytaus ekipai. Likus žaisti 4:30 min., po Simo Jasaičio tritaškio skirtumas sumažėjo iki septynių (74:81).

Bet koviniu atstumu varžovų „Lietkabelis“ arčiau savęs neprisileido ir šventė pergalę.

Kyle'as Vinalesas pelnė net 26 taškus (8/11 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tik kartą suklydo ir surinko 28 naudingumo balus.

Margiris Normantas pelnė 14 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir išdalino 4 perdavimus.

Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Simas Jasaitis

Pralaimėjusiems net 23 taškus surinko S.Jasaitis (3/5 dvit., 5/9 trit.), jis dar atkovojo 4 kamuolius.

Panevėžiečiai pataikė 67 proc. dvitaškių (29/43) ir 45 proc. tritaškių (9/20), svečiai iš arti atakavo 57 proc. (22/38), iš toli – 45 proc. (9/20) taiklumu.

„Lietkabelis“ surinko net 50 taškų iš baudos aikštelės.

Dzūkai atliko vienu rezultatyviu perdavimu daugiau – 22 prieš 21, panevėžiečiai atkovojo dviem kamuoliais daugiau – 29 prieš 27.

„Lietkabelis“: K.Vinales 26 (28 naud. bal.), M.Normantas 14, V.Lipkevičius ir G.Maldūnas (9 atk. kam.) po 10, E.Venskus 8.

„Dzūkija“: S.Jasaitis 23 (5/9 trit., 4 atk. kam.), P.Danisevičius 13, T.Rinkūnas ir K.Žemaitis (7 atk. kam.) po 12.