2019 04 06

„Lietkabelis“ po pertraukos šovė į priekį ir nugalėjo „Juventus“ klubą

Pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Panevėžio „Lietkabelis“ (17-11), išvykoje 96:78 (22:23, 20:20, 30:13, 24:22) nugalėjęs Utenos „Juventus“ (11-17) klubą.Tai trečios „Juventus“ ir „Lietkabelio“ rungtynės iš eilės, kuriose laimėjo svečiuose žaidusi komanda.
Donatas Tarolis ir Nenadas Čanakas
Donatas Tarolis ir Nenadas Čanakas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Arvydo Šikšniaus ir Mariaus Runkausko tritaškiai leido „Juventus“ pabėgti į priekį (19:13), bet neilgam. „Lietkabelis“ netruko grąžinti rezultatą ant svarstyklių (19:19).

Bandė šeimininkai atitrūkti ir antrajame kėlinyje, tačiau kai skirtumas šoktelėjo iki 41:33, panevėžiečiai ir vėl skirtumą ištirpdė.

„Juventus“ po dviejų kėlinių dar turėjo taško persvarą (43:42), bet trečiajame kėlinyje į priekį šovė „Lietkabelis“

Įgijęs 8 taškų persvarą (62:54) „Lietkabelis“ nesustojo ir ketvirtį užbaigęs spurtu 10:0 padidino pranašumą iki 72:56. Donatas Tarolis vien per šį ketvirtį pelnė 9 taškus.

Ketvirtajame kėlinyje „Lietkabelis“ iniciatyvos nepaleido.

Beje, Nenado Čanako treniruojama ekipa Utenoje vertėsi be rankos traumą patyrusio Jamaro Wilsono, blauzdą susižeidusio Simo Jasaičio ir sunegalavusio Sauliaus Kulviečio.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 21, Kenny Gainesas 13, Dovis Bičkauskis 10 (6 rez. perd.).

„Lietkabelis“: Donatas Tarolis 20, Ikenna Iroegbu 19 (6 rez. perd.), Paulius Valinskas 18, Marko Čakarevičius 13 (7 atk. kam.).