2023 05 05

„Lietkabelis“ sunkia pergale išsilaikė kovoje dėl trečiosios vietos

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ buvo arti staigmenos Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), bet galiausiai išvykoje 90:95 (21:31, 32:19, 25:21, 12:24) krito prieš Panevėžio „Lietkabelį“.

Pasvaliečiams tai buvo paskutinis mačas šiame sezone – su 8 pergalėmis ir 25 pralaimėjimais Ramūno Cvirkos komanda liko 10-oje vietoje ir į atkrintamąsias neprasibrovė.

Tuo tarpu „Lietkabelis“ sužais dar vienerias rungtynes su lyderiu Kauno „Žalgiriu“. Norint užimti trečiąją vietą, panevėžiečiams bus būtina pergalė ir Alytaus „Wolves“ pralaimėjimas prieš Klaipėdos „Neptūną“.

Susitikimo pradžioje „Lietkabelis“ puikiai puolė ir dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą. Tiesa, „Pieno žvaigždės“ per antrą kėlinį suvertė net 32 taškus ir išsiveržė į priekį.

Trečiajame kėlinyje pasvaliečiai laikėsi priekyje, o ketvirtąjį pradėjo pirmaudami 78:71. Lemiamame ketvirtyje užvirė itin kieta kova, bet į priekį brovėsi „Lietkabelis“.

Pasvaliečiai atsiliko trimis taškais pačioje mačo pabaigoje, o Ričardas Kuksikas turėjo šansą lyginti rezultatą, bet latvio tritaškis nebuvo taiklus. Panevėžiečių pergalę baudomis įtvirtino Jordenas Duffy.

Įdomu tai, kad „Lietkabelis“ šiame mače puolime atkovojo daugiau kamuolių (20) nei gynyboje (18).

Pasvalio komandai nepadėjo Ignas Vaitkus ir Corey Allenas, panevėžiečiai vėl vertėsi be Manto Rubštavičiaus.

„Lietkabelis“: J.Morrisas 23, K.Kullamae 13, N.Popovičius 12, J.Duffy 11.

„Pieno žvaigždės“: J.Gillonas 17, J.Cunninghamas 14, M.Pacevičius ir J.Furmanavičius po 13, J.Jucikas 10.