Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 12 04

Linksmas Virginijus Šeškus: „Dar neatsistatydinsiu“

Virginijus Šeškus po itin sunkios ir svarbios pergalės į spaudos konferenciją atėjo geros nuotaikos. „Dar neatsistatydinsiu“, – juokdamasis rėžė treneris, kurio auklėtiniai Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) rungtynėse 79:68 pranoko Alytaus „Dzūkiją“ ir žengė į turnyro ketvirtfinalį.
Virginijus Šeškus
Virginijus Šeškus / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

„Pirma pusė – labai bloga. Antra – labai gera. Pirmoj pusėj turėjom -11 ar -12 atkovotų kamuolių, o pabaigoje – 38:38. Reiškia, sugebėjome 12 kamuolių kažkur atlošti“, – džiaugėsi V.Šeškus.

Jis pažymėjo, kad po pertraukos, kuomet „Skycop“ ekipa atsiliko 14 taškų skirtumu, žaidimas buvo pakeistas iš pagrindų.

„Žaidėme be įžaidėjo ir su vienu deriniu. Buvom susitarę, kad žaidžiam iki tol, kol (Kendrickas) Brownas lieka su dideliu (žmogumi), kad jam būtų sunku. Pirmoj pusėj reikėjo tą anksčiau pabandyt.

Gerai, kai laimi. Visi šiandien prisidėjo ne tik taškais, bet ir kova“, – konstatavo V.Šeškus.

Pažymėjęs, kad pergalė komandai buvo reikalinga kaip oras, V.Šeškus rėžė: „Kai buvome traumuoti, žaidėme „š“ krepšinį.“

Alytiškių treneris Andrejus Urlepas neslėpė nusivylimo.

„Prienai gerai sužaidė antrą mačo pusę. Mums buvo priešingai – geriau atrodėme pirmuose kėliniuose. Tada žaidėme taip, kaip norėjome.

Trečiajame kėlinyje nebuvome tokie agresyvūs, nepataikėme laisvų metimų. Pataikėme vos 1 tritaškį iš 9. Varžovai tuo pasinaudojo, geriau kovojo dėl kamuolių. Viskas, ko nenorėjome, kad nutiktų, jiems nutiko antroje pusėje“, – sakė A.Urlepas.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?