2021 05 04

LKL čia ar NBA? „Juventus“ į šiauliečių krepšį suvertė net 112 taškų

Utenos „Juventus“ (22-13) surengė krepšinio vakarėlį Šiauliuose. Žydrūno Urbono auklėtiniai itin rezultatyviose rungtynėse net 112:94 (26:16, 33:35, 27:20, 26:23) nugalėjo Antano Sireikos vadovaujamus „Šiaulius“ (12-22) .
„Šiauliai“ –  Utenos „Juventus“
„Šiauliai“ – Utenos „Juventus“ / Arno Strumilos / 15min nuotr.

„Juventus“ dar kaunasi dėl trečiosios vietos LKL reguliariajame sezone, „Šiauliai“ slapčia vis dar tikėjosi užkopti iki penktojo laiptelio, bet pralaimėjimas šias svajones jau sudaužė į šipulius.

Maža to, šiauliečiai vis dar nėra garantavę sau vietos LKL akrintamosiose.

Tai buvo nuostabios taškų lenktynės Saulės mieste. Vien per pirmus du kėlinius komandos sumetė kartu net 110 taškų, o į didžiąją pertrauką pirmaudama „Juventus“ išėjo 59:51.

Elvaras Fridrikssonas vien iki pertraukos buvo pelnęs 18 taškų ir išdalinęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Kojos nuo akceleratoriaus komandos nenuėmė ir antrojoje rungtynių dalyje, o Ignas Vaitkus pagerino asmeninį rezultatyvumo rekordą.

„Juventus“ gynėjas pelnė 25 taškus, ankstesnis geriausias jo rezultatas buvo 24 taškai.

Mindaugas Kupšas surengė kosminį pasirodymą. Vidurio puolėjo sąskaitoje – 24 taškai (10/12 dvit., 4/4 baud. met.), 8 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 6 išprovokuotos pražangos ir net 39 naudingumo balai.

Šiauliečių lyderis E.Fridrikssonas pelnė 29 taškus, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 7 kartus suklydo, išprovokavo 8 pražangas ir finišavo su 27 naudingumo balais savo sąskaitoje.

„Juventus“ fantastiškai pataikė šiose rungtynėse: realizavo net 68 proc. dvitaškių (26/38) ir net 54 proc. tritaškių (13/24).

Šiauliečiai identišku 48 proc. taiklumu metė ir iš dviejų (16/33), ir iš trijų (14/29) taškų zonų.

Kovą dėl kamuolių Utenos komanda laimėjo 36:23, taip pat nugalėtojai atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (26 prieš 19).

„Šiauliai“: E.Fridrikssonas 29 (7 rez. perd., 7 kl., 8 išpr. praž., 27 naud. bal.), M.Lukauskis 18, J.Furmanavičius ir M.Varnas po 10.

„Juventus“: I.Vaitkus 24, M.Kupšas 24 (8 atk. kam., 6 išpr. praž., 39 naud. bal.), G.Matulis ir Ž.Skučas po 13, B.Crawfordas 12, A.Urbonas 11.