Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 10 04

LKL drama Alytuje – nesuvokiama „Dzūkijos“ klaida ir „Neptūno“ pergalė

LKL rungtynėse Alytuje Klaipėdos „Neptūnas“dramatiškai 94:91 (26:26, 30:22, 16:21, 22:22) nugalėjo „Dzūkiją“ ir iškovojo trečią pergalę. Rungtynių pabaigoje uostamiesčio ekipą į pergalę vedė Jerai Grantas, o „Dzūkija“ lemiamu metu suklydo išsimesdama kamuolį iš užribio.
Jerai Grantas
Jerai Grantas / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Įtemptose rungtynėse ilgą laiką pirmavo „Neptūnas“, bet trečiajame kėlinyje „Dzūkija“ išlygino rezultatą po Mindaugo Sušinsko tritaškio 67:67.

Ketvirtajame kėlinyje virė lemiama kova. Likus žaisti keturias minutes, Tomas Delininkaitis pataikė svarbų tritaškį ir padidino persvarą 86:80. Alytiškiams pavyko sumažinti skirtumą 86:88, tačiau tada Jerai Grantas pavogė kamuolį ir galingu dėjimu didino „Neptūno“ persvarą. Gintaras Žalalis tritaškiu vėl atkūrė intrigą – 89:90.

J.Grantas ir vėl gelbėjo klaipėdiečius, o Egidijus Dimša nepataikė baudos metimų, bet Paulius Petrilevičius atkovojo kamuolį ir pataikė iš po krepšio – 91:92. Gytis Masiulis pataikė svarbius baudos metimus.

Dzūkai dar turėjo 7 sekundes atakai ir atsiliko trimis taškais, bet M.Sušinskas nesugebėjo išsimesti kamuolio iš užribio ir prarado galimybę išlyginti rezultatą.

Alytaus klube dominavo Kendrickas Brownas, kuris pelnė 26 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojams J.Grantas pelnė 17 taškų.

Pirmuosiuose dviejuose mačuose pergales šventęs Klaipėdos „Neptūnas“ krito tik mūšyje prieš Panevėžio „Lietkabelį“.

„Dzūkija“ nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“, bet nusileido „Lietkabeliui“.

„Dzūkija“: K.Brownas 26, E.Dimša 17, D.Domarkas 13, P.Petrilevičius 12.

„Neptūnas“: J.Grantas 17, G.Masiulis 14, S.Galdikas 13, T.Delininkaitis 12, O.Olisevičius 11, K.Weaveris 10.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?