Panevėžyje atsitiesę „Wolves“ išlygino LKL bronzinės serijos rezultatą

Vilniaus „Wolves“ sugebėjo sureaguoti ir atsitiesė po skaudžiai namuose patirto pralaimėjimo LKL bronzinės serijos starte. Ketvirtadienį vykusiose antrosiose šios serijos rungtynėse Nedo Pacevičiaus auklėtiniai 81:73 svečiuose pranoko Panevėžio „Lietkabelį“ ir susigrąžino namų aikštės pranašumą.
Eigirdas Žukauskas
Eigirdas Žukauskas / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Pirmą dvikovą prieš dvi dienas 86:85 laimėjo panevėžiečiai. Dabar serijos iki trijų pergalių rezultatas – 1-1.

Trečias mačas sekmadienį vėl bus žaidžiamas Vilniuje.

Dvikova Panevėžyje priminė sūpuokles. Po trijų kėlinių „Wolves“ pirmavo 61:49, tačiau lemiamą ketvirtį „Lietkabelis“ pradėjo įspūdinga atkarpa 15:0 ir perėmė iniciatyvą – 64:61.

Visgi tuomet jau svečiai atsakė įspūdingu spurtu, pelnydami dešimt taškų be atsako ir vėl išsklaidė bet kokią intrigą.

Nugalėtojams Regimantas Miniotas pelnė 17 taškų, Eigirdas Žukauskas – 14.

„Lietkabeliui“ 19 taškų pelnė Deividas Sirvydis.

Panevėžio komanda siekia iškovoti medalius LKL ketvirtus metus paeiliui, tuo metu „Wolves“ pirmą kartą istorijoje pateko tarp keturių stipriausių komandų.

„Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 19 (2/7 tritaškių, 4 atk. kam.), Džordže Gagičius 12 (7 atk. kam.), Dovis Bičkauskis 11 (2/6 tritaškių), Gediminas Orelikas 10 (7 atk. kam., 0/5 tritaškių), Vytenis Lipkevičius 6 (4 atk. kam.).

„Wolves“: Regimantas Miniotas 17 (9 atk. kam., 4/5 dvitaškių), Eigirdas Žukauskas 14 (4 atk. kam., 2/8 tritaškių), Vaidas Kariniauskas (3/4 tritaškių, 4 atk. kam., 4 klaidos) ir Tre'Shawnas Thurmanas (1/7 tritaškių, 4 rez. perd.) po 13, Arturas Žagaras (6 rez. perd., 1/5 tritaškių), Rasheedas Sulaimonas (1/4 dvitaškių, 1/5 tritaškių), Kristupas Žemaitis (4 atk. kam., 5 rez. perd., 2/6 tritaškių) ir Arnas Beručka po 6.

Rungtynių eiga:

IV kėlinys. „Lietkabelis“ – „Wolves“ 73:81.

40 min. Panevėžiečiai neatsitiesia. Vilnius lygina serijos rezultatą.

39 min. Kristupas Žemaitis pataiko iš toli. „Wolves“ artėja prie pergalės – 74:69.

38 min. Vaidas Kariniauskas smeigia tritaškį. 3/3 ir 71:64.

37 min. Kristupas Žemaitis pataiko iš toli. Svečiai vėl tolsta. 7:0 dabar jau spurtuoja jie ir „Wolves“ priekyje – 68:64.

36 min. Eigirdas Žukauskas pataiko iš po krepšio ir „Wolves“ vėl priekyje 65:64.

35 min. Eigirdas Žukauskas baudomis nutraukia „Wolves“ taškų badą.

34 min. Deividas Sirvydis. Nuo kranto iki kranto. Du su pražanga. „Lietkabelio“ atkarpa 15:0 ir šeimininkai jau pirmauja 64:61.

33 min. 12:0. Džiugas Slavinskas pelno taškus iš po krepšio. Vytenis Lipkevičius sumeta baudas. Lygu. tai bent spurtas – 61:61.

32 min. Džordže Gagičius pataiko iš po krepšio ir „Lietkabelis“ toliau artėja. Komandas skiria jau tik du metimai – 57:61. Atkarpa 8:0.

31 min. Panevėžiečiai lemiamą kėlinį pradeda 6:0. Intriga grįžta, šeimininkai bando kabintis. 55:61.

III kėlinys. „Lietkabelis“ – „Wolves“ 49:61.

30 min. Kėlinio pabaigą vėl geriau sužaidžia Rasheedo Sulaimono tempiami „Wolves“.

28 min. Gediminas Orelikas jungia aukštesnę pavarą – 49:56.

26 min. Gediminas Orelikas sumeta tris baudas ir „Lietkabelio“ deficitas tirpsta iki vienženklio – 45:53.

25 min. Eigirdas Žukauskas ir Vytenis Lipkevičius apsikeičia metimais. „Wolves“ priekyje – 53:42.

23 min. Vaidas Kariniauskas toliau siautėja. Kol kas jis neprameta. Dešimtas taškas, antras tritaškis ir „Wolves“ priekyje – 51:38.

22 min. Antra mačo pusė prasideda ne mažiau audringai. Šeimininkai kiek lengviau renka taškus, bet Vilniaus klubas neatsilieka ir toliau tvirtai valdo situaciją – 48:36.

II kėlinys. „Lietkabelis“ – „Wolves“ 31:41.

20 min. Regimantas Miniotas pelno dešimtą savo tašką ir svečiai įgyja dviženklį pranašumą – 41:30.

18 min. Tarsi sūpuoklėse. Pajutę pavojų „Wolves“ vėl šauna į priekį. 38:30.

14 min. Panevėžiečiai baltos vėliavos nekelia. Džordže Gagičius kartoja metimą po netaiklaus Deivido Sirvydžio bandymo. Diante Baldwinas prasiveržimu dar labiau didina atotrūkį – 26:23. Šeimininkai kėlinį pradėjo 9:2.

I kėlinys. „Lietkabelis“ – „Wolves“ 17:21.

9 min. „Vilkai“ spurtuoja 7:0. Puiki Arno Beručkos atkarpa. Svečiai tolsta 21:15.

8 min. Dovis Bičkauskis pataiko iš toli ir po ilgesnės pertraukos išveda panevėžiečius į priekį – 15:14. Eigirdas Žukauskas jau kitos atakos metu atsako tuo pačiu.

4 min. Deividas Sirvydis tritaškiu artina saviškius. 6:9.

3 min. „Vilkai“ labai greitai puola. Vaidas Kariniauskas su Tre'shawnu Thurmanu timpteli svečius į priekį – 9:3.

2 min. Aktyvi rungtynių pradžia. Artūras Žagaras tritaškiu lygina rezultatą – 3:3.

Skrydžio režimu: atviras „Gurtam“ vadovo interviu su Benediktu Vanagu
Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?