2013 11 13

„LSU-Atletas“ tik per plauką nusileido „Prienams“ LKL rungtynėse

Ketvirtajame kėlinyje išskirtinį kovingumą pademonstravę Kauno raj. „LSU-Atleto“ (2/5) krepšininkai LKL rungtynėse Prienuose 82:85 (17:23, 16:32, 24:15, 26:15) nusileido vietos „Prienų“ (7/1) ekipai.
„Prienų“ treneris Virginijus Šeškus
„Prienų“ treneris Virginijus Šeškus / Aurelijo Kripaitės/15min.ltnuotr.

Po tragiško Kauno krepšininkams antrojo ketvirčio „Prienai“ po pirmos mačo dalies užtikrintai pirmavo – 55:33. Vis dėlto jaunieji „LSU-Atleto“ krepšininkai nusileisti neketino ir po trečio ketvirčio šeimininkų persvara aptirpo iki 13 taškų – 70:57.

Sužaidus tris lemiamo ketvirčio minutes prieniškių persvara dar siekė dviženklį skaičių (75:64), tačiau tada svečiai spurtavo ir priartėjo – 71:75. Nors šeimininkai vėl kiek atitrūko, tačiau Tomo Urbono baudos metimas likus žaisti minutę su puse priartino „LSU-Atletą“ iki vieno metimo – 79:81.

Komandos apsikeitė netaikliais tolimais metimais, o žaisti liko 18 sekundžių ir svečiams teko prasižengti. Paulius Ivanauskas sumetė baudų metimus (83:79), Žygimantas Skučas atsakė dvitaškiu (83:81), o tada Gintaras Kadžiulis pataikė tik vieną baudą (84:81). Vis dėlto likus žaisti 6 sekundes Šarūno Vingelio tritaškis buvo netaiklus, o mačą užbaigė Mindaugo Lukauskio baudos metimas ir Vidmanto Sragauskio dvitaškis.

„Prienai“: Gintaras Kadžiulis (5/6 dvit., 9 rez. perd.) 19, Artūras Valeika (7/12 dvit., 7 atk. kam.) 15, Vaidas Čepukaitis (5/6 dvit.) 13, Laimonas Kisielius 11.

„LSU-Atletas“: Žygimantas Skučas (7/8 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud., 7 atk. kam.) 19, Vidmantas Sragauskis ir Šarūnas Vingelis (1/5 trit.) po 17, Karolis Babkauskas (8 rez. perd.) 10.

„LSU-Atleto“ krepšininkai artimiausią mačą žais lapkričio 17-ąją  namuose, kur jų varžovė bus Alytaus „Dzūkija“. Tuo tarpu „Prienai“ kitas rungtynes žais tik lapkričio 26-ąją išvykoje su ta pači „Dzūkija“.