1. Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias Lietuvos rinktinės žaidėjas draugiškų rungtynių cikle. 25-erių centras rinko vid. 13,5 taško. Mindaugas Kuzminskas atsiliko labai nedaug – įmesdavo vid. 12,55 taško.
2. Marius Grigonis į Europos krepšinio čempionatą išvažiuoja nepelnęs nė vieno taško. Ant parketo per 4 draugiškas rungtynes jis praleido 48 minutes 34 sekundes, pro šalį metė visus 7 metimus. Snaiperis vėlavo į pasiruošimą dėl čiurnos traumos, po kurios į aikštę sugrįžo tik prabėgus 28 dienoms nuo stovyklos pradžios.
3. Lietuvos rinktinė laimėjo 4 draugiškas rungtynes iš 9 (44,4 proc.). Lietuviai pirmą kartą nuo 2012-ųjų baigė pasirengimą čempionatui su neigiamu pergalių ir pralaimėjimų balansu. 2012-aisiais ruošdamasi Londono olimpinių žaidynių atrankai, Kęstučio Kemzūros treniruojama rinktinė laimėjo 3 mačus iš 7.
Jono Kazlausko vadovaujama nacionalinė komanda 2013-2016 metais pasirengimo cikle nė vieną vasarą nebuvo pralaimėjusi daugiau nei tris kartus.
4. Pasiruošimo pabaigoje išryškėjo Lietuvos rinktinės starto penketo kontūrai. Visas rungtynes startinėje sudėtyje pradėdavo trys tie patys žaidėjai – Mantas Kalnietis, Jonas Mačiulis ir Jonas Valančiūnas. Šalia pastarojo starto penkete 7 mačus iš 8 žaisdavo Donatas Motiejūnas.
Keisdavosi tik atakuojantys gynėjai – Artūras Milaknis arba Martynas Gecevičius. Žalgirietis starto penkete pasirodė 5 kartus, kai M.Gecevičius – 4.
5. Donatas Motiejūnas Lietuvos rinktinėje kartais išbėga į aikštę kaip sunkusis krašto puolėjas, bet per 7 draugiškas rungtynes dar nepataikė nė vieno tolimo metimo. Iš trijų taškų zonos 26-erių 213 cm ūgio krepšininkas atakavo 9 kartus.
6. Mantas Kalnietis draugiškų rungtynių cikle išdalijo vid. 7,42 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.
7. Mindaugas Kuzminskas ir Martynas Gecevičius yra vieninteliai Lietuvos rinktinės nariai, sužaidę visas 9 kontrolines rungtynes. Nacionalinės komandos stovykloje iš viso buvo 18 žaidėjų.
8. Martynas Gecevičius buvo taikliausias Lietuvos rinktinės snaiperis pasirengimo cikle. Jis pataikė 20 tritaškių iš 35 – t.y. realizavo 57,14 proc. tolimų metimų.
9. Lietuvos rinktinė per vienerias rungtynes rinko vid. 79,4 taško, kai praleisdavo - 75,77 taško. Tiesa, šį rodiklį pagerino akistatos su vidutinio pajėgumo Islandijos (62), Lenkijos (58) ir Rumunijos (64) rinktinėmis. Palyginimui, per dvikovas su Ispanija, Latvija, Kroatija, Gruzija ir Prancūzija, lietuvių gynyba praleisdavo vid. po 83 taškus.