Po pirmosios mačo su Makedonija dalies svečiai buvo priekyje 32:27, o A.Kavaliauskas turėjo 5 taškus ir 1 atkovotą kamuolį. Vis dėlto, po pertraukos barzdotasis galiūnas ėmėsi taip gerai jam žinomo darbo – negailestingai stumdė varžovų gynybą, tempdamas į priekį visą savo komandą.
Vos per dvi su puse trečiojo ketvirčio minutės A.Kavaliauskas įmetė 8 taškus (3/3 dvit., 3/4 baud.), padėdamas Lietuvai pirmą kartą išsiveržti į priekį – 35:32. Svarbiausia, kad be taškų A.Kavaliauskas į Lietuvos rinktinės žaidimą įnešė taip reikalingos energijos ir užsivedimo.
Susirgus A.Gudaičiui, išvykus Jonui Valančiūnui, o Robertui Javtokui „nerandant“ formos, A.Kavaliauskas tiesiog privalėjo veikti ir jis tai padarė.
Simboliška, bet likus žaisti keturias minutes iki mačo pabaigos, A.Kavaliausko dvitaškis dar kartą persvėrė rezultatą Lietuvos naudai – 59:58. Po šio momento makedonai mūsų nebepasivijo.
Šią vasarą į kandidatų sąrašą patekęs A.Kavaliauskas kol kas geriausiai buvo pasirodęs pirmajame mače su Australija. Vėliau „centras“ žaidė per daug neišsiskirdamas, o daugelis neabejojo, kad dėl Artūro Gudaičio noro žaisti sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje A.Kavaliauskui durys į rinktinę vis tiek yra atviros.
„Huawei Cup“ turnyre A.Kavaliauskui susiklostė tiesiog puikios aplinkybės pagaliau dar kartą sužibėti ir parodyti, kad rinktinėje jis vertas būti ne vien trečiuoju pasirinkimu vidurio puolėjo pozicijoje.
Susirgus A.Gudaičiui, išvykus Jonui Valančiūnui, o Robertui Javtokui „nerandant“ formos, A.Kavaliauskas tiesiog privalėjo veikti ir jis tai padarė. Visi šeši taiklūs dvitaškiai, devyni atkovoti kamuoliai ir keturios išprovokuotos pražangos per 20 minučių – solidus pasirodymas bet kam.