Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2015 01 06

„Mažeikiai“ ir toliau daro gėdą LKL – pralaimėta 22-ąjį kartą iš eilės

Jau dvidešimt antrąją nesėkmę iš eilės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliariajame sezone patyrė autsaideris „Mažeikių“ klubas, antradienį savo aikštėje 55:61 (18:11, 9:14, 12:19, 16:17) nusileidęs į šeštąją vietą pakilusiems Alytaus „Dzūkijos“ (10/10) krepšininkams.
Rytis Jankevičius
Rytis Jankevičius / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Pirmajame ketvirtyje aikštės šeimininkai vienu metu turėjo dvigubą persvarą 18:9, tačiau ją iki kėlinuko pabaigos sumažino po vieną baudą įmetę Fiodoras Dimitrijevas ir Artūras Jomantas. Varžovus dzūkai pasivijo paskutinę antrojo ketvirčio minutę (25:25), tačiau Eigirdas Žukauskas paskutinėmis sekundėmis įkalė iš viršaus ir persvara liko „Mažeikių“ pusėje.

Po pertraukos „Dzūkija“ pradėjo spurtu 7:0 ir 3-6 taškų persvarą turėjo viso trečiojo ketvir2io metu. Po 30 minučių svečiai pirmavo 44:39. Lemiamas ketvirtis prasidėjo dviem abiejų ekipų tritaškiais, tačiau po jų iki pat kėlinio vidurio niekas nepelnė taškų.

Likus žaisti 4 su puse minutės Rytis Juknevičius tritaškiu padidino alytiškių persvarą iki 8 taškų, o netrukus Vilmantas Dilys baudų metimais persvarą pirmą kartą pakėlė iki dviženklio skaičiaus – 54:44. „Mažeikiai“ tada laimėjo atkarpą 11:5, tačiau žaisti buvo likę pusė minutės ir svečiai pergalės jau nepaleido.

„Mažeikiai“: A.Gydra (6/10 trit.) 18, E.Žukauskas (7 atk. kam.) 10, I.Razutis (6 atk. kam.), S.Sandersas ir R.Danys (6 atk. kam., 6 klaid.) po 7.

„Dzūkija“: F.Dimitrijevas (4/7 dvit.) 17, R.Juknevičius (5/8 trit., 6 atk. kam., 7 išprov. praž.)16, P.Dambrauskas (6 atk. kam.) 9, V.Dilys (9 atk. kam.) 8.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):