Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2015 04 28

„Mažeikiai“ LKL čempionatą baigė lengva pergale prieš „Nevėžį“

LKL čempionatą lengva pergale baigė „Mažeikių“ (6/34) krepšininkai, išvykoje 98:82 (21:26, 22:8, 29:17, 26:31) nugalėję Kėdainių „Nevėžio“ (7/33) ekipą.
Rungtynių akimirka / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Rungtynių pradžioje du tritaškius iš eilės pataikęs Darius Tarvydas svečius išvedė į priekį. Antrąją ketvirčio pusę sėkmingiau pradėjo šeimininkai, spurtu 10:3 išsiveržę į priekį (19:13). Klubų krepšininkai keitėsi rezultatyviomis atakomis ir po pirmųjų 10 minučių Kėdainių ekipa buvo priekyje 26:21.

Marcusas Monroe pataikė dvitaškį, jam D.Tarvydo vedami „Mažeikių“ krepšininkai atsakė 4 tritaškiais iš eilės (30:39). R. Danio pastangomis svečiai įgijo dviženklę persvarą, tačiau ketvirčio pabaigą sėkmingai sužaidė Andrius Aleksandrovas ir prieš ilgąją pertrauką šeimininkai turėjo 9 taškų deficitą – 34:43.

Trečiojo ketvirčio pradžioje tritaškius ir toliau taikliai metę „Mažeikių“ krepšininkai įgijo 18 taškų pranašumą – 54:36. Šeimininkai 5 taškais be atsako šiek tiek sumažino turėtą atsilikimą, tačiau spurtą surengę svečiai dar labiau padidino savo persvarą – 72:51.

Ketvirtą kėlinį aktyviai pradėję šeimininkai spurtu sumažino atsilikimą (80:95), tačiau per likusį rungtynių laiką įvykiai nepakito ir aidinti finalinė rungtynių sirena skelbė užtikrintą „Mažeikių“ pergalę.

„Nevėžis“: A.Aleksandrovas 21, R.Camphoras 15, V.Volkus (10 atk. kam.) 14, T.Davisas 12, R.Biliartas bei M.Monroe po 10.

„Mažeikiai“: D.Tarvydas 24, D.Pakamanis ir R.Danys po 19, S.Serapinas 18, A.Gydra 10, I.Razutis (10 rez. perd.) 8.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?