2019 05 05

Menka paguoda: „Rytas“ nukovė nukraujavusį „Skycop“, bet aukščiau jau nepakils

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai namuose 84:57 (16:19, 24:11, 24:13, 20:14) nugalėjo Prienų „Skycop“ ekipą, tačiau Dainiaus Adomaičio kariauna sulaukė blogų žinių iš Klaipėdos, kurios reiškia, kad sostinės klubas aukščiau trečiosios vietos LKL reguliariajame sezone nepakils.
Rungtynių akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Prienų komanda į Vilnių atvyko labai nukraujavusi. Virginijus Šeškus turėjo šešis pagrindinius krepšininkus ir du jaunuolius: 20-metį Vitalijų Kozį ir 19-metį Ernestą Mankauską.

Prieniškiai sugebėjo laimėti pirmąjį rungtynių kėlinį 19:16, tačiau antrajame ketvirtyje „Rytas“ suaktyvino gynybą ir ėmė žaisti greičiau.

To rezultatas – 24 pelnyti ir 11 praleistų sostinės klubo taškų. Per pertrauką priekyje 40:30 jau buvo „Rytas“.

Iki trečiosios rungtynių dalies pabaigos likus žaisti vieną minutę, Rokas Stipčevičius skirtumą padidino jau iki 20-ties taškų ir nugalėtojo klausimas buvo uždarytas.

Arciomas Parachouskis žaidė 19 minučių, tačiau spėjo pelnyti 19 taškų ir buvo rezultatyviausias vilniečių krepšininkas. Baltarusis nusiėmė 8 kamuolius ir surinko 25 naudingumo balus.

„Ryto“ krepšininkai pataikė 58 proc. dvitaškių (23/39 dvit.) ir 28 proc. tritaškių (8/28 trit.), o suklydo tik 7 kartus.

Prieniškiai šiame mače išmetė tik 46 metimus (pataikė 17 – 36 proc.), o vilniečiai krepšį atakavo 67 kartus.

„Rytas“: A.Parachouskis 19 (8 atk. kam., 25 naud. bal.), E.Bendžius 13, A.Butkevičius ir M.Echodas po 10.

„Skycop“: Ž.Janavičius 15, K.Lavrinovičius 12, D.Lavrinovičius 10.