Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 12 30 /19:37

Metų pabaigoje – „Juventus“ antausis „Neptūnui“

Kiek netikėtai sekmadienio vakarą pasibaigė LKL rungtynės Utenoje, kur vietos „Juventus“ (7-9) krepšininkai 88:80 (17:15, 20:13, 25:26, 26:26) sugebėjo palaužti šiemet sėkmingai šalies čempionate rungtyniaujantį Klaipėdos „Neptūną“ (13-3).
Tomas Delininkaitis ir Gytis Radzevičius
Rungtynių akimirka. / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Uteniškiai viso mačo matu buvo priekyje, bet ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas“ sugebėjo pavyti savo varžovus (73:73).

Likus kiek daugiau nei minutei iki rungtynių pabaigos Tomas Dimša pataikė tritaškį (80:77), bet kitoje aikštės pusėje tuo pačiu atsakė Tomas Delininkaitis.

Tuomet Dovis Bičkauskis įmetė su pražanga (83:80), o klaipėdiečių ataka buvo nesėkminga ir išsigelbėti jiems jau nepavyko.

„Juventus“ į pergalę vedė rezultatyviausią ir naudingiausią savo sezono mačą sužaidęs Marius Runkauskas, kuris pelnė 18 taškų bei surinko 17 naudingumo balų. Tiek pat taškų pridėjo ir Tomas Dimša, kai Dovis Bičkauskis bei Martinas Gebenas atitinkamai surinko 15 ir 14 taškų.

Nuo pirmojo pralaimėjimo svečiuose „Neptūno“ neišgelbėjo ir 16 taškų pelnęs Jerai Grantas bei 14 pridėjęs Osvaldas Olisevičius.

Nuostabiai po krepšiais atrodę uteniškiai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 40:25. „Juventus“ po varžovų krepšiu atkovojo net 17 kamuolių, kai „Neptūnas“ – 5.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?