Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 09 29

Neįtikėtiną persvarą jau pirmajame kėlinyje įgijusi „Dzūkija“ parbloškė „Nevėžį“

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) šeštadienį sužaistos vienerios rungtynės. Alytuje vietos „Dzūkija“ rezultatu 81:61 (38:4, 6:13, 22:23, 15:21) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“.
Paulius Petrilevičius
Paulius Petrilevičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Rungtynių intriga išgaravo jau pirmajame kėlinyje, kuriame „Dzūkija“ tiesiog nokautavo varžovus.

Alytiškiai startavo spurtu 10:0 ir toliau dominavo, pabėgdami į priekį 31:2. Kėlinį „Dzūkija“ užbaigė rezultatu 38:4.

„Nevėžis“ per pirmąjį kėlinį pataikė vos 1 metimą iš 13-ikos ir suklydo 7 kartus.

„Dzūkija“ pataikė visus keturis tritaškius ir aikštėje išdarinėjo, ką norėjo.

Dominykas Domarkas per pirmąjį ketvirtį Alytaus komandai pelnė 9 taškus, Egidijus Dimša – 8.

„Nenuvertinčiau „Nevėžio“. Dar visko gali nutikti. Jiems kol kas tiesiog labai nesiseka“, – po pirmojo kėlinio BTV sakė Tomas Pačėsas.

„Dzūkija“ stabtelėjo antrajame kėlinyje, kuriame pati sukrapštė vos 6 taškus. „Nevėžis“ laimėjo likusius tris kėlinius, bet tai nieko nepakeitė.

Žaibiškai įgyta astronominė persvara leido „Dzūkijai“ iki pergalės nukeliauti paprasčiausiu keliu.

„Dzūkija“: Kendrickas Brownas ir Dominykas Domarkas po 14, Egidijus Dimša ir Paulius Petrilevičius po 12.

„Nevėžis“: Chaunsey Collinsas 22, J.C. Fulleris 12, Gabrielius Maldūnas 10.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?