Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.

Neprametusio Eimanto Bendžiaus vedama rezervinė rinktinė vėl nupūtė Libaną

Lietuvos rezervinė rinktinė tęsia kovas su Libano komanda. Antrosiose tarpusavio rungtynėse, surengtose Kėdainių arenoje, Kazio Maksvyčio auklėtiniai varžovus nugalėjo 105:66 (35:12, 22:23, 24:21, 24:10).
Eimantas Bendžius
Eimantas Bendžius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Jau pirmajame kėlinyje buvo išspręstas nugalėtojų klausimas – 10-ties minučių atkarpą lietuviai laimėjo net 35:12 ir persvarą vėliau tik didino.

Eimantas Bendžius per 17 minučių pelnė 20 taškų (2/2 dvit., 3/3 trit., 7/7 baud. met.) ir, neprametęs nė vieno metimo, buvo rezultatyviausias Lietuvos rinktinėje.

Šiandien ryte Utenos „Juventus“ pristatytas Laurynas Beliauskas pridėjo 14 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Antrajame ketvirtyje žaidimas klostėsi tolygiau, o į pertrauką šeimininkai išėjo su minimaliai sumažėjusiu atotrūkiu – 57:35.

Vaizdas ant parketo nesikeitė ir antroje mačo dalyje. Lietuviai toliau laikėsi priekyje didžiuliu skirtumu. Prieš ketvirtąjį kėlinį mūsiškiai pirmavo 81:56. Galiausiai per paskutiniąsias dešimt minučių lietuviai dar labiau tolo, kol galiausiai pasiekė laimėjimą didžiuliu skirtumu.

K.Maksvyčio vyrai ir vėl puikiai realizavo tritaškius (14/27, 51 proc.) bei dalinosi kamuoliu (30 rez. perd.).

Paskutinė akistata su olimpinei atrankai besiruošiančiais libaniečiais mūsiškių laukia jau penktadienį Panevėžyje.

Lietuva: E.Bendžius 20 (2/2 dvit., 3/3 trit.), L.Beliauskas 14, M.Valinskas 10, Ą.Tubelis 9, R.Petraitis 7.

Libanas: S.El Darwich 19, O.Spellmanas ir J.Khalilas po 10.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius