2019 09 25 /21:34

„Neptūnas“ paskutinių minučių dramoje palaužė dzūkus

37 minutes Alytaus „Sintek-Dzūkija“ svečiuose laikėsi prieš bronzinį LKL prizininką Klaipėdos „Neptūną“, tačiau paskutinėmis sekundėmis subyrėjo ir antrą sezono pergalę įsirašė Tomo Rinkevičiaus vadovaujama komanda – 74:67 (26:15, 14:25, 17:24, 17:3).
Matas Jogėla ir Simas Galdikas
Matas Jogėla ir Simas Galdikas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Antrojo kėlinio viduryje klaipėdiečiai turėjo 18 taškų pranašumą ir atrodė, kad išsklaidė visą intrigą, tačiau dzūkai pademonstravo kovingumą ir ne tik sugebėjo atsitiesti, tačiau ir perimti iniciatyvą.

Trečiajame kėlinyje jau Alytaus krepšininkai turėjo septynių taškų pranašumą (64:57) ir viskas sprendėsi lemiamomis minutėmis.

Visgi šių beprotiškų lenktynių finiše daugiau jėgų išsaugojo šeimininkai. Ketvirtajame kėlinyje „Sintek-Dzūkija“ visiškai sustojo ir pelnė vos 3 taškus.

Lemiamomis akimirkomis iniciatyvos Klaipėdos komandoje ėmėsi Darrinas Dorsey – po penkių paeiliui amerikiečio taškų šeimininkų deficitas sumažėjo iki minimumo (64:65), o galiausiai šeimininkai ir perlaužė rungtynes.

Alytaus komandoje sublizgėjo Paulius Danisevičius, surinkęs 18 taškų ir gerai atakavęs iš toli (4/6 tritaškių, 66 proc).

„Neptūnas“ į savo sąskaitą įsirašė antrą pergalę, „Sintek-Dzūkija“ turi vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą.

„Neptūnas“: Simas Galdikas, Tomas Delininkaitis ir Darrinas Dorsey po 11, Matas Jogėla 10, Tadas Sedekerskis (7 atk. kam.) ir Gytis Masiulis po 8.

„Sintek-Dzūkija“: Paulius Danisevičius 18, Artūras Jomantas 17, Anthony Bowie 10.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?