Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Nervų kare Klaipėdoje – dramatiška „Neptūno“ pergalė

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) per trečiąsias sekmadienio rungtynes Klaipėdos „Neptūnas“ (2-0) namie dramatiškoje kovoje palaužė Jonavos „CBet“ (0-3) ekipą rezultatu 90:87 (24:22, 27:24, 19:22, 20:19).

Rungtynės vyko itin atkakliai ir lygiai. Likus žaisti 3 su puse minutės, svečiai pirmavo 85:84, bet Zane'o Watermano ir Nate'o Johnsono dvitaškiai šeimininkams sukūrė tokioms rungtynėms ir tokiam jų metui solidesnę persvarą (88:85).

Jonavos komanda atsakė Aurimo Majausko dvitaškiu, bet Desure'as Buie taip pat pelnė 2 taškus ir svečių išsigelbėjimui beliko 10 sek.

Paskutinę akimirką Koby Mcewenas tritaškiu galėjo išplėšti pratęsimą, bet jo metimas nebuvo tikslus.

„Neptūną“ per šias rungtynes į priekį tempė N.Johnsonas, pelnęs 26 taškus (5/8 trit.), atlikęs 6 perdavimus ir surinkęs 27 naudingumo balus.

„CBet“ ekipoje A.Majauskas sužaidė geriausias karjeros rungtynes „Betsafe-LKL“ – pelnė 22 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

Antroji pergalė per dvejas rungtynes leido „Neptūnui“ turnyro lentelėje pasivyti taip pat dukart laimėjusį Panevėžio „7bet-Lietkabelį“. 3 kartus kol kas yra laimėjęs tik Kauno „Žalgiris“.

„Neptūnas“: Nate‘as Johnsonas 26 (6 rez. perd.), Zane‘as Watermanas 15 (6 atk. kam.), Martynas Pacevičius 13 (9 reez. perd.), Deividas Gailius 11, Desure‘as Buie 9.

„CBet“: Aurimas Majauskas 22, Koby McEwenas 11, Dominicas Brewtonas 10, Bogdanas Blyzniukas, Titas Januševičius ir Martynas Arlauskas – po 9.