Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 16

„Nevėžio“ šėlsmas: nesuvokiamas metimas ir pervažiuotos „Pieno žvaigždės“

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai du kėlinius su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ žaidė kaip lygūs su lygiais, tačiau po pertraukos Gedimino Petrausko auklėtiniai sužvėrėjo ir sudraskė varžovus 83:65 (26:20, 15:19, 25:7, 17:19).
Timas Lambrechtas
Timas Lambrechtas / nuotr. LKL.lt

Rungtynių momentu tapo neįtikėtinas Timo Lambrechto metimas su pirmojo kėlinio sirena. Legionierius metė iš savo aikštės pusės, kamuolys atsitrenkė į lentos viršų, aukštai atšoko, tačiau galiausiai krito į krepšį.

Po dviejų kėlinių komandas teskyrė du taškai, bet trečią ketvirtį „Nevėžis“ pradėjo 10:0, laimėjo net 25:7 ir nurūko toli į priekį.

Ketvirtas kėlinys jau buvo tik formalumas.

Artūras Žagaras su 19 taškų buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Latvis dar sugriebė 9 atšokusius kamuolius, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems 15 taškų pelnė Ignas Vaitkus. „Pieno žvaigždės“ per visas rungtynes atliko tik 9 rezultatyvius perdavimus ir pataikė tik 3 tritaškius.

„Nevėžis“ realizavo 51 proc. dvitaškių (22/43) ir 35 proc. tritaškių (9/26), kovą dėl kamuolių laimėjo 42:31.

„Nevėžis“: A.Žagaras 19, D.Freemanas 14, B.Davisonas 13, D.Doualla 12.

„Pieno žvaigždės“: I.Vaitkus 15, J.Cunninghamas 12.