Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 03 13

„Nevėžis“ šeimininkavo Šiauliuose: 107 taškai ir M.Valinsko šou

„Šiauliai“ (10-12) nerado priešnuodžių Kėdainių „Nevėžio“ (10-12) puolimo uraganui. Antano Sirekos auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje krito 95:107 (14:29, 22:21, 28:33, 31:24).

Į priekį „Nevėžis“ šovė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 29:14. Nuo tada šiauliečiams teko lipti iš duobės, bet to varžovai neleido – po trijų kėlinių kėdainiečiai buvo priekyje 83:64.

Nors ketvirtajame ketvirtyje „Šiauliai“ kiek priartėjo prieš varžovų, į pergalę kabintis nepavyko.

Tai buvo komandinė „Nevėžio“ pergalė, mat net šeši žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičius.

Kėdainių komanda dvitaškius metė 69 proc. (27/39), tritaškius – 42 proc. (11/26) taiklumu, išdalino net 23 rezultatyvius perdavimus.

Pagrindinis pergalės kalvis buvo Marius Valinskas. Gynėjas fiksavo įspūdingą statistiką: pelnė 17 taškų, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo net 10 pražangų, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 32 naudingumo balus.

„Šiauliams“ Kyle'as Mangas ir Paulius Danusevičius surinko po 18 taškų.

„Šiauliai“: K.Mangasas ir P.Danusevičius po 18, E.Stankevičius 16.

„Nevėžis“: P.Doualla ir D.Freemanas po 18, M.Valinskas 17 (10 rez. perd., 10 išpr. praž.), B.Davisonas 16, T.Lambrechtas 15, D.Lavrinovičius 13.