2022 01 24

Niuksas „Neptūnui“ – Klaipėdoje ir be V.Šeškaus šeimininkavo Jonavos „CBet“

Jonavos „CBet“ (8-9) klubas į Klaipėdą išvyko be vyriausiojo trenerio Virginijaus Šeškaus, bet tai nesutrukdė šiai komandai šeimininkauti „Neptūno“ (6-9) teritorijoje.
Klaipėdos „Neptūnas“
Klaipėdos „Neptūnas“ / nuotr. lkl.lt

Jonaviečiai „Švyturio“ arenoje pirmavo beveik visas 40 minučių ir pasiekė įtikinamą pergalę – 87:75 (21:7, 22:24, 25:20, 19:24).

„CBet“ į Klaipėdą išvykoje be V.Šeškaus, kuris prieš rungtynes pasijuto prastai. Jį uostamiestyje pavadavo asistentas Paulius Malašauskas.

Vis dėlto tai nesutrukdė Jonavos ekipai pirmajame kėlinyje visiškai surakinti „Neptūno“ puolimą. Klaipėdiečiai vienu metu nepelnė taškų net aštuonias minutes, „CBet“ įmetė 16, ir sužaidus mažiau nei 10 minučių pirmavo net 18:3.

Antrajame kėlinyje „Neptūno“ puolimo garvežys pajudėjo ir skirtumas buvo aptirpęs iki vienženklio skirtumo (28:37), bet įpusėjus rungtynėms svečiai vis dar pirmavo 43:31.

Trečiajame ketvirtyje „CBet“ pranašumas išaugo net iki 19 taškų (57:38).

Situacija nepasikeitė ir paskutiniame kėlinyje – Jonavos klubo pranašumas nesumažėjo iki mažiau nei 11 taškų.

„Neptūnui“ tai antroji nesėkmė nuo tada, kai prie komandos vairo stojo Dainius Adomaitis. Prieš penkias dienas Klaipėdoje laimėjo ir Alytaus „Dzūkija“.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Rungtynių akimirka

Nugalėtojų gretose įspūdingai pasirodė Emmanuelis Lecomte'as. Legionierius iš JAV pelnė 28 taškus (9/13 dvit., 1/5 trit., 7/9 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus. Tai rezultatyviausios ir naudingiausios amerikiečio rungtynės Lietuvos krepšinio lygoje.

Klaipėdiečiai išlieka tik aštuntoje LKL vietoje, kai „CBet“ yra šešti.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 19 (4/5 trit., 6 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 14 (6 rez. perd.), Benas Griciūnas 11 (7 atk. kam.).

„CBet“: Emmanuelis Lecomte'as 28 (9/13 dvit., 29 naud. bal.), Evaldas Šaulys 15, Vitalijus Kozys 14, Edvinas Šeškus 12, Tomas Zdanavičius 11.