2020 05 14

Oficialiai paskelbta, kada tiksliai Kaune vyks olimpinė atranka

FIBA oficialiai paskelbė, kada vyks olimpiniai atrankos turnyrai, kurių vienas bus organizuojamas ir Lietuvoje.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Pranešama, kad po diskusijų su Tarptautiniu olimpiniu komitetu (IOC) FIBA nusprendė olimpinę krepšinio atranką rengti 2021-ųjų birželio 29-liepos 4 dienomis.

IOC dalyvavo šio sprendimo priėmime ir palaimino FIBA planą.

Konkretūs olimpinės atrankos turnyrų tvarkaraščiai bus paskelbti kiek vėliau. Kaune vyksiančiame turnyre be Lietuvos dar rungtyniaus Angola, Lenkija, Slovėnija, Venesuela, Pietų Korėja.

Olimpiniai atrankos turnyrai vyks Lietuvoje, Kanadoje, Kroatijoje ir Serbijoje.

Iš viso dėl kelialapio į Tokiją kitą vasarą kovos 24 krepšinio rinktinės, į žaidynes bilietus turi septynios nacionalinės komandos.

Primename, kad šią vasarą Tokijuje turėjusios vykti olimpinės žaidynės yra nukeltos į kitą vasarą dėl koronaviruso pandemijos.

Jau yra paskelbta ir nauja olimpinių žaidynių data – 2021-ųjų liepos 23-rugpjūčio 8-oji.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
LEA kviečia seną katilą keisti nauju šilumos siurbliu. Pasinaudojus skiriamomis dotacijomis galima sutaupyti net iki 90 proc. šilumos siurblio kainos
Reklama
6 Juodkalnijos perlai – kurį kurortą rinksitės jūs?
Reklama
Geras regėjimas be akinių ir kontaktinių lęšių – tik 699 Eur abiems akims, operaciją atliekant Vilniaus klinikoje „Naujas regėjimas“
Reklama
Gyvenimas ant upės kranto – Nemuno vingyje iškilo 38 sklypų kvartalas „Druskininkų slėnis“