2023 03 19

Panevėžiečiai Kėdainiuose reikalus sutvarkė ketvirtajame kėlinyje

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (15-8) pasiekė pergalę Kėdainiuose. Nenado Čanako auklėtiniai 90:77 (18:16, 26:23, 22:24, 24:14) pranoko Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (10-13) ir kiek tvirčiau įsistaisė ketvirtoje Lietuvos krepšinio lygos (LKL) turnyrinės lentelės pozicijoje.
Jamelas Morrisas
Jamelas Morrisas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Mačo pradžia buvo apylygė, o po Jamelo Morriso tritaškio paskutinę pirmojo kėlinio sekundę 2 taškų persvara priklausė svečiams – 18:16.

Nors panevėžiečiai antrajame ketvirtyje buvo atitrūkę dviženkliu pranašumu, šeimininkai paskutinėmis sekundėmis išprovokavo nesportinę pražangą, realizavo du baudos metimus, smeigė tritaškį ir priartėjo iki 39:44.

Trečiasis kėlinys kiek sėkmingesnis buvo kėdainiečiams, kurie prieš lemiamas dešimt minučių atsiliko tik per metimą – 63:66.

Panevėžio ekipa tuomet vėl atitrūko per dviženklį atstumą ir pergalės iš rankų nebepaleido – 90:77.

„7bet-Lietkabelis“ Kėdainiuose žaidė be kapitono Vytenio Lipkevičiaus. „Nevėžis-Optibet“ savo gretose dar neturėjo ką tik komandą papildžiusio Aarono Cooko.

„Nevėžis-Optibet“: Timas Lambrechtas 19, Marius Valinskas 18, Danielius Lavrinovičius 18, Deshawnas Freemanas 14.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 22, Gyorgy Golomanas 13, Gediminas Orelikas 12, Mantas Rubštavičius 10.