2022 02 14

Paskutinėje repeticijoje prieš KMT – įspūdinga „Lietkabelio“ pergalė

Panavėžio „Lietkabelis“ (15-5) pasiekė įspūdingą pergalę paskutinėse Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse prieš savaitgalį laukiantį Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) finalo ketvertą.

Panevėžiečiai namuose net 94:63 (27:22, 22:14, 25:14, 20:13) sutriuškino Alytaus „Dzūkiją“ (8-11).

Alytiškiai arčiau varžovų išsilaikė tik pirmąjį kėlinį, kurį pralaimėjo 22:27, tačiau antrajame panevėžiečiai atitrūko dviženkliu skirtumu (49:36).

Po ilgosios pertraukos dzūkams intrigos atkurti nepavyko. „Lietkabelis“ savo persvarą trečiame ketvirtyje išaugino iki 24 taškų (67:43), o ketvirtajame ji vienu metu pasiekė net 35 taškus (92:57).

Įdomu tai, kad nors buvo netoli 100 taškų ribos, rezultatyviausias „Lietkabelio“ žaidėjas Kasparas Beržinis pelnė tik 13 taškų. Net devyni šeimininkų krepšininkai įmetė bent po 7 taškus.

„Lietkabeliui“ tai buvo paskutines rungtynės prieš KMT pusfinalio akistatą su Vilniaus „Rytu“, kuri laukia šeštadienį.

Panevėžio komanda LKL pirmenybėse tvirtai rikiuojasi trečia, kai Alytaus ekipa dabar dalinasi 7-8 vietas su Klaipėdos „Neptūnu“.

„Lietkabelis“: Kasparas Beržinis 13, Kristupas Žemaitis 11 (6 rez. perd.), Džordže Gagičius 10, Gediminas Orelikas, Panagiotis Kalaitzakis ir Gabrielius Maldūnas po 9, Dovydas Giedraitis ir Vytenis Lipkevičius po 8, Karolis Giedraitis.

„Dzūkija“: Dylanas Frye'us ir Justas Furmanavičius (8 atk. kam.) po 12, Aleksandras Aranitovičius 7.