Paskutiniame draugiškame mače „7bet-Lietkabelis“ sudorojo Rygos VEF ekipą

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ baigė pasirengimo sezonui rungtynių ciklą – paskutiniame draugiškame mače Nenado Čanako auklėtiniai Baltijos Supertaurės mažajame finale 91:66 Rygoje įveikė vietos „VEF“ ekipą ir pasidabino turnyro bronza.

Rungtynės startavo apylyge kova – po pirmųjų dešimties minučių panevėžiečiai, puolime mačą pradėję kur kas sėkmingiau, nei vakar, turėjo nedidelę persvarą (23:25).

Antrajame ketvirtyje svečiai išlaikė aukštą intensyvumą ir perėmę rungtynių kontrolę iki pertraukos susikrovė dviženklį pranašumą (36:56).

„7bet-Lietkabelis“ sėkmingai išlaikė persvarą ir trečiajame ketvirtyje (52:74), o visus formalumus sutvarkęs paskutiniame kėlinyje iškovojo Baltijos Supertaurės bronzos medalius.

Panevėžiečius į pergalė vedė 14 taškų surinkęs Marko Pecarski, Mantas Rubštavičius pridėjo 12, Georgios Kalaitzakis ir Dovis Bičkauskis – po 11, Danielius Lavrinovičius ir Justinas Briggsas – po 10 taškų.

Draugiško turnyro Rygoje finale nuo 20.00 val. susikaus vietos „Zelli“ ir Vilniaus „Wolves Twinsbet“ komandos.

Panevėžio komanda pasirengimo cikle iki šių rungtynių 103:63 įveikė „Ventspils“, 96:63 nugalėjo Valmieros „Glass ViA“, Sargūno taurės finale 90:61 palaužė „Parnu Sadam“, 89:68 susitvarkė su Talino „Kalev/Cramo“, o vienintelę nesėkmę (61:67) patyrė prieš Rygos „Zelli“.

Pirmąsias oficialias rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais jau rugsėjo 21 d. prieš Mažeikių „M Basket-Delamode“ krepšininkus. Šiose rungtynėse bus pagerbtas legendinis Panevėžio treneris Raimundas Sargūnas.

Skrydžio režimu: atviras „Gurtam“ vadovo interviu su Benediktu Vanagu
Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?