2023 01 07

Paskutinių sekundžių dramoje „7Bet-Lietkabelis“ nukovė Jonavos „CBet“

Dramatiškos Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynės sužaistos Panevėžyje, kuri vietos „7Bet-Lietkabelis“ (10-5) rezultatu 86:84 (18:19, 19:27, 23:18, 26:20) nukovė Jonavos „CBet“ komandą (8-6).
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pergalę šeimininkams išplėšė Gabrieliaus Maldūno metimas po prasiveržimo paskutinėmis sekundėmis.

Likus 50 sek. „Lietkabelis“ pirmavo 84:80, tačiau „CBet“ Glynno Watsono ir Goranas Huskičiaus taškais išlygino rezultatą.

Vis dėlto paskutinė ataka priklausė šeimininkams, kurią „7Bet-Lietkabelis“ sužaidė rezultatyviai.

Mačo herojus G.Maldūnas iš viso pakilęs nuo suolo per 26 minutes pelnė 20 taškų (10/12 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 10 ir perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 24 naudingumo balus.

Tuo tarpu solidų debiutą „CBet“ gretose pratęsė G. Watsonas. Karaliaus Mindaugo taurės („Citadele KMT“) kovose skambiai debiutavęs amerikietis šį kartą su 20 taškų buvo rezultatyviausias komandoje.

Fantastiškai sezoną pradėjęs Jonavos klubas pastaruoju metu pateko į duobę, pralaimėjo ketvirtąjį mačą paeiliui ir LKL pergalės iškovojęs nėra nuo lapkričio 28-osios.

„7bet-Lietkabelis“: Gabrielius Maldūnas 20 (10 atk. kam., 10/12 dvitaškių), Kristianas Kullamae 19 (5/9 tritaškių, 4 rez. perd.), Paulius Murauskas 11 (5/6 dvitaškių), Jamelas Morrisas ir Mantas Rubštavičius po 9.

„CBet“: Glynnas Watsonas 20 (4/5 tritaškių), Dovis Bičkauskis 17 (3 per. kam.), Jeffery Garrettas 13 (7 atk. kam., 3 rez. perd.), Artūras Valeika 9 (5 atk. kam., 4 klaidos), Edvinas Šeškus 8 (6 rez. perd.).