2021 05 02

Pasvalyje – kertinė prieniškių pergalė kovoje dėl penktosios vietos

Prienų „CBet“ (14-20) komanda Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mače parodė charakterį, surengė puikią atkarpą ketvirtojo kėlinio pabaigoje ir taip pasiekė kertinį laimėjimą kovoje dėl penktosios vietos.
Emmanuel Lecomte
Emmanuel Lecomte / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Manto Šerniaus auklėtiniai išvykoje 85:79 (18:16, 23:24, 21:26, 23:13) atsilaikė prieš Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (12-22) klubą.

Nugalėtojo klausimas sprendėsi pačioje mačo pabaigoje. Dar įpusėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas buvo lygus (75:75), bet prieniškių geležinė gynyba keturias minutes neleido pelnyti varžovams taškų, o patys išsiveržė į priekį 81:75.

Pasvaliečiai dar bandė kabintis į varžovus, kai Tomas Lekūnas likus 34 sek. nukirpo skirtumą iki 4 taškų (79:83), tačiau kitoje atakoje Mindaugas Sušinskas įdėjo iš viršaus ir prieniškiai išsivežė pergalę.

Ji gali būti kertinė kovoje dėl penktosios vietos LKL reguliariajame sezone. „CBet“ dabar Klaipėdos „Neptūną“ (13-21) lenkia viena, o „Pieno žvaigždes“ ir „Šiaulius“ (12-21) – dviem pergalėmis.

Iki reguliariojo sezono finišo M.Šerniaus komandai dar liko sužaisti du mačus. Tiek pat žais ir „Pieno žvaigždės“, kurios nukrito iki aštuntosios pozicijos.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 20, Jahennsas Manigat 17, Branko Mirkovičius 14.

„CBet“: Emmanuelis Lecomte'as 27, Mindaugas Sušinskas 17, Ignas Sargiūnas 11.