2021 11 06

Patricko Millerio vedami Utenos krepšininkai panardino „Neptūną“

Nepaisant išretėjusios priekinės linijos, Utenos „Uniclub Casino-Juventus“ komanda (6-2) pasiekė dar vieną pergalę Lietuvos krepšinio lygoje. Šeštadienį Klaipėdoje uteniškiai 88:79 (17:21, 27:13, 22:15, 22:30) įveikė „Neptūną“ (1-6).
LKL rungtynės: Utenos „Juventus“ – Klaipėdos „Neptūnas“. Patrickas Milleris
LKL rungtynės: Utenos „Juventus“ – Klaipėdos „Neptūnas“. Patrickas Milleris / LKL

Patrickas Milleris pelnė 18 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, o dar keturi Utenos žaidėjai pelnė po 13-15 taškų, puolimu nustelbę šeimininkus Klaipėdos arenoje.

Utenos krepšininkai apvertė rungtynių eigą antrajame kėlinyje, laimėję jį 27:13. Po trečio kėlinio jų persvara siekė net 17 taškų.

Klaipėdos komandos neišgelbėjo Deividas Gailius, pelnęs 19 taškų, atkovojęs 12 kamuolių ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

Paskutinėmis sekundėmis už antrąją nesportinę pražangą iš aikštės buvo išvarytas „Neptūno“ veteranas Martynas Mažeika.

LKL/LKL rungtynės: Utenos „Juventus“ – Klaipėdos „Neptūnas“. Deividas Gailius

Žydrūnui Urbonui teko remtis žemesne sudėtimi, nes prieš pora savaičių su komanda atsisveikino rungtyniauti į Taivaną išvykęs Mindaugas Kupšas, o kitas aukštaūgis Norbertas Giga gydosi padikaulio traumą.

Vis dėlto svečiai dominavo rungtynėse, iškovoję šeštąją pergalę.

Utenos klubas laimėjimais prisivijo antroje vietoje esantį Vilniaus „Rytą“ (6-1), kuris sekmadienį Kaune žais su lygos lyderiu Kauno „Žalgiriu“ (8-0).

Tomo Gaidamavičiaus treniruojamas „Neptūnas“ lieka su viena pergale. Žemiau yra tik Prienų krepšininkai.

Standings provided by SofaScore LiveScore

„Neptūnas“: Deividas Gailius 19 (12 atk. kam., 6 rez. perd.), Edgaras Želionis ir Benas Griciūnas po 13, Žygimantas Janavičius 10 (5 rez. perd.);

„Juventus“: Patrickas Milleris 18 (6 rez. perd.), Ignas Vaitkus 15 (5 rez. perd.), Rokas Gustys, Martynas Gecevičius ir Vytautas Šulskis po 13.