2021 02 06

Po pertraukos aukštesnę pavarą įjungę „Juventus“ vyrai laimėjo Alytuje

Utenos „Juventus“ (13-6) turėjo vargo šeštadienio vakarą, tačiau galiausiai sutvarkė reikalus Alytuje. Žydrūno Urbono auklėtiniai perlaužė rungtynes antroje mačo dalyje ir 92:76 (24:26, 20:22, 25:12, 23:16) patiesė „Dzūkiją“ (5-9).
Žygimantas Skučas
Žygimantas Skučas / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Pirmąją rungtynių pusę kontroliavo „Dzūkijos“ krepšininkai, kurie per pertrauką dar pirmavo 48:44, bet jau trečiojo kėlinio pradžioje „Juventus“ persvėrė svarstykles į savo pusę.

56:56 – toks rezultatas degė švieslentėje trečiojo kėlinio viduryje, o tada „Juventus“ spurtavo 8:0.

Prieš lemiamą ketvirtį uteniškiai pirmavo 69:60. Dzūkai vis bandė kibti varžovams į atlapus, bet „Juventus“ jautėsi vis komfortiškiau Alytaus arenoje.

Dviženklę persvarą galiausiai susikrovę Ž.Urbono auklėtiniai problemų sau neprisidarė.

Po 21 tašką nugalėtojams pelnė Bryantas Crawfordas (5 atk. kam., 6 rez. perd., 27 naud. bal.) ir Mindaugas Kupšas (8/12 dvit., 8 atk. kam., 25 naud. bal.).

Vaidas Kariniauskas pelnė 19 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

Dzūkams 13 taškų surinko Matas Jucikas.

„Juventus“ pataikė 50 proc. dvitaškių (22/44) ir 47 proc. tritaškių (11/23). „Dzūkija“ iš arti pataikė 46 proc. (22/47), iš toli – 25 proc. (5/20) metimų.

Kovą dėl kamuolių 43:35 laimėjo uteniškiai, jie atliko ir daugiau rezultatyvių perdavimų (22 prieš 18).

„Dzūkija“: M.Jucikas 13, P.Danisevičius, G.Staniulis ir P.Marinelli po 11.

„Juventus“: B.Crawfordas (5 atk. kam., 6 rez. perd., 27 naud. bal.) ir M.Kupšas (8 atk. kam., 25 naud. bal.) po 21, V.Kariniauskas 19 (6 atk. kam., 8 rez. perd., 27 naud. bal.), V.Šulskis 8.