Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 03 13

Po pertraukos „Gargždus“ uždusinęs „Neptūnas“ šventė saldžią pergalę

Klaipėdos „Neptūnas“ (10-12) komanda nerangiai pradėjo rungtynes Palangos arenoje, tačiau galiausiai nurūko į priekį ir 73:54 (10:17, 21:19, 19:10, 23:8) nugalėjo „Gargždus“ (4-18).

Gargždiškiai neblogai pradėjo rungtynes ir truktelėjo į priekį pirmajame kėlinyje, bet antrajame „Neptūnas“ situaciją stabilizavo, o po pertraukos šovė į priekį.

Mindaugo Brazio auklėtiniai paskutinį ketvirtį pradėjo įspūdingu spurtu 10:0 ir nurūko pirmyn dviženkle persvara (60:46). Nugalėtojo klausimas buvo uždarytas.

Antrąją mačo pusę „Neptūnas“ laimėjo net 42:18.

Įspūdingas rungtynes sužaidė Austinas Wiley. Neptūniečių legionierius pelnė 16 taškų (8/10 dvit.), atkovojo 12 kamuolių ir surinko 27 naudingumo balus. Jam būnant aikštėje, Klaipėdos komanda pelnė 24 taškais daugiau nei varžovai.

Dvigubą dublį rinko Žygimantas Janavičius, kuris rinko 10 taškų ir išdalino net 10 rezultatyvių perdavimų.

Pralaimėjusiems Isaiah Osborne'as pelnė 22 taškus ir atkovojo 8 kamuolius. Dviženklio taškų skaičiaus nerinko nė vienas kitas „Gargždų“ žaidėjas.

nuotr. LKL.lt/Žygimantas Janavičius

„Neptūnas“ šiose rungtynėse tragiškai metė baudas. Tikslą pasiekė tik 5 iš 13 baudų metimai – tai vos 38 proc. taiklumas.

„Gargždai“ itin prastai metė dvitaškius – 25 proc. (10/40) pataikymas.

„Gargždai“: I.Osborne'as 22, R.Purvisas 9, J.Newkirkas 7 (0/10 dvit.).

„Neptūnas“: A.Wiley 16 (8/10 dvit., 12 atk. kam., 27 naud. bal.), M.Jogėla 13, Ž.Janavičius 10 (11 rez. perd.)