2023 05 04

Prienai atsisveikino su LKL: paskutinėse sezono rungtynėse krito prieš „Rytą“

Prienų „Labas GAS“ komanda sužaidė paskutines LKL rungtynes šiame sezone – jose 86:97 (25:25, 23:19, 17:22, 21:31) krito prieš Vilniaus „Rytą“. Vis dar nėra žinoma, ar paskutinę vietą užėmusi ekipa liks pajėgiausioje lygoje – ją sportiniu keliu gali pakeisti Mažeikių „M Basket“.

Atsisveikinimo rungtynėse Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai po dviejų kėlinių dar pirmavo prieš „Rytą“ 48:44, bet vis dėlto pripažino Lietuvos čempionų pranašumą po pertraukos.

Prieniškiams po 16 taškų pelnė Dominykas Domarkas ir Domantas Vilys, bet trinktelėti durimis aikštės šeimininkams nepavyko.

Net 24 taškus „Rytui“ suvertė Jaime Echenique, Gytis Masiulis pelnė 16 taškų, atkovojo 8 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 30 naudingumo balų.

Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Jaime Echenique

Per 33 rungtynes Prienų komanda tesugebėjo iškovoti 4 pergales ir patyrė net 29 pralaimėjimus. Praėjusiame sezone „Labas GAS“ taip pat liko paskutiniai – tada per 30 mačų laimėjo triskart.

Tik skirtingai nei pernai, šįkart Prienai turėtų kristi į Nacionalinę krepšinio lygą.

NKL vicečempionai Mažeikių „M Basket“ garsiai kalba apie norą žengti į LKL pirmenybes. Nors ir neturi tam tinkamos arenos, mažeikiškiai svarsto rungtyniauti Šiauliuose arba Telšiuose.

„Labas GAS“: D.Domarkas ir D.Vilys po 16, K.Andersonas 15, D.Tarvydas 13.

„Rytas“: J.Echenique 24, G.Masiulis 16 (8 atk. kam., 30 naud. bal.), G.Radzevičius (8 atk. kam.) 14, E.Fridrikssonas 13, J.Gorhamas 11.