2023 09 24

„Rytas“ vargo Kėdainiuose, bet namo grįžta su pergale

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ namie privertė Vilniaus „Rytą“ atiduoti visas jėgas, tačiau pergalę rezultatu 97:85 (21:17, 27:23, 23:28, 26:17) vis dėlto iškovojo sostinės komanda.
Brevinas Galloway'us.
Brevinas Galloway'us. / Betsafe-LKL nuotr.

Sostinės komanda geriau pradėjo rungtynes ir antrajame kėlinyje buvo įgijusi net 15 taškų pranašumą (40:25).

Vis dėlto „Nevėžis“ nesudėjo ginklų ir ketvirtojo kėlinio pradžioje jau Kėdainių komanda išsiveržė į priekį 72:71.

Tik tada „Rytas“ sugebėjo stabilizuoti padėtį ir vėl perimti iniciatyvą į savo rankas. Vilniečiai netrukus įgijo trapią, bet saugesnę persvarą, kurią sugebėjo išsaugoti iki rungtynių pabaigos.

„Nevėžis-Optibet“: Zane‘as Watermanas 18, Seanas McNeilas 15, Brevinas Galloway‘us ir Justinas Marcinkevičius (7 atk. kam.) – po 13, Ignas Vaitkus 9 (6 atk. kam.).

„Rytas“: Arnas Velička 18 (4/7 trit.), Robertas Cole‘as 17 (6 rez. perd.), Keithas Hornsby ir Gytis Masiulis – po 14, Margiris Normantas 12 (6 atk. kam., 4 rez. perd.).