Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 02 06

Šaltas prakaitas Utenoje: „Juventus“ paskutinės minutės kovoje nukovė „Gargždus“

Utenos „Juventus“ (13-5) ekipa kaip reikiant prakaitavo rungtynėse su „Gargždais“ (3-15). Maksimali intriga buvo gyva iki pat susitikimo pabaigos, tačiau galiausiai šeimininkai Utenoje triumfavo 92:90 (29:15, 16:20, 19:27, 28:28).
Utenos „Juventus“
Utenos „Juventus“ / nuotr. LKL.lt

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę, Žygimantas Skučas kovoje dėl kamuolio užsidirbo penktąją asmeninę pražangą. Julius Kazakauskas realizavo vieną baudos metimą ir „Gargždai“ veržėsi į priekį 88:87.

Gintautas Matulis sučiupo kamuolį puolime, provokavo pražangą ir nuo baudų linijos taip pat pataikė kartą – 88:88.

Joshua Newkirkas pataikė iš vidutinio nuotolio, o Alexanderis Hamiltonas įkrėtė dvitaškį su pražanga. Likus 24 sek., „Juventus“ buvo priekyje minimalia persvara.

„Gargždams“ priklausė kamuolys. J.Newkirkas ilgai laikė kamuolį, švystelėjo tritaškį, tačiau metimas buvo per silpnas – Utena išvargo pergalę.

Reginaldas Lynchas su 21 tašku buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Martynas Gecevičius pridėjo 17 taškų, jis sumetė keturis tritaškius iš septynių.

Pralaimėjusiems Giedrius Staniulis rinko 24 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir finišavo su 25 naudingumo balais.

„Juventus“: Z.Lynchas 21, M.Gecevičius 17, A.Hamiltonas 14, B.Brownas 11, Ž.Skučas 10.

„Gargždai“: G.Staniulis 24 (9 atk. kam.), J.Newkirkas 18, I.Osborne'as 14, J.Washingtonas 12.