Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 09 23

Saulės mieste – įspūdinga „Pieno žvaigždžių“ pergalė, išplėšta paskutiniu metimu

Pirmosiose LKL sezono rungtynėse Kauno „Žalgirio“ pamokų gavę „Šiauliai“ trečiadienio vakarą namuose buvo arti pergalės, tačiau paskutinę akimirką Saulės miesto areną nuliūdino Jahennsas Manigat, smeigęs pergalingą tritaškį ir išplėšęs Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ pergalę 81:80 (21:21, 11:17, 24:24, 25:18).
Jahenns-Ley Manigat
Jahenns-Ley Manigat / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Pirmas kėlinys Šiauliuose baigėsi švieslentėje degant lygiam rezultatui 21:21, tačiau per antrąjį ketvirtį aikštės šeimininkai įgijo persvarą. Didžiosios pertraukos metu šiauliečiai pirmavo 38:32.

Komandos žaidė apylygiai po pertraukos, o įtampa nedingo ir mačo pabaigoje. Likus žaisti 4 minutes, rezultatas buvo lygus 72:72.

Šiauliečiai, prieš prasidedant paskutiniajai minutei, jau pirmavo keturiais taškais (79:75). Itin svarbų tritaškį tuomet smeigė Jahennsas Manigat ir „Pieno žvaigždžių“ atsilikimas sumenko iki vieno taškelio (78:79).

Likus žaisti 8 sekundes, Andy Van Vlietas realizavo vieną baudos metimą (80:78).

Pasvaliečiams priklausė paskutinė ataka, kurios jie vėjais nepaleido – J.Manigat gavo kamuolį, pašokdino varžovą ir smeigė pergalingą tritaškį.

Rungtynių herojus iš viso pelnė 19 taškų (3/5 dvit., 4/9 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Šiauliams“ 19 taškų pelnė Elvaras Maras Fridrikssonas, kuris dar atkovojo 6 kamuolius ir išdalino net 10 rezultatyvių perdavimų.

„Pieno žvaigždės“ dvitaškius metė 51 proc. (20/39), o tritaškius – 35 proc. (10/28) taiklumu. Šiauliečiai iš arti realizavo 48 proc. metimų (15/31), iš toli – 28 proc. (10/35).

„Šiauliai“: E.M.Fridrikssonas 19 (10 rez. perd., 6 atk. kam., 28 naud. bal.), R.Andersonas 17 (8 atk. kam.), A.Van Vlietas 12 (9 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: J.Manigat 19, A.Šikšnius 15, A.Milutinovičius 12, T.Lekūnas 11 (8 atk. kam.).

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant