Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Vilnius Kaunui – tarsi užkeiktas: „Wolves“ tėškė antausį „Žalgiriui“

Sensacingą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje iškovojo Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (3-3) ekipa, kuri namuose 100:82 (20:20, 18:23, 14:32, 30:25) parklupdė Kauno „Žalgirio“ (4-2) krepšininkus.

Šiame mače „Žalgiriui“ dėl ligos negalėjo vadovauti Andrea Trinchieri, o jį pakeitė Tautvydas Sabonis.

Tai buvo trečiasis „Žalgirio“ pralaimėjimas paeiliui prieš „Wolves“ ir šeštasis paeiliui prieš Vilniaus komandas. Pastarąjį kartą „Žalgiris“ Vilniuje laimėjo beveik prieš metus – 2023 metų lapkričio 5-ąją.

Rungtynės prasidėjo lygiai: abi komandos žengė koja kojon ir po 10 minučių rezultatas buvo 20:20.

Antrajame kėlinyje „Žalgiris“ neišnaudojo daug gerų progų, o tuo pasinaudoję „vilkai“ spurtavo 15:5 ir po dviejų Kristupo Žemaičio tritaškių paeiliui įgijo 9 taškų persvarą (39:30). Visgi prieš pertrauką „Žalgiriui“ pavyko kiek sumažinti skirtumą (38:43).

Ir „vilkai” nesustojo – po pertraukos smogė atkarpa 22:10 bei po tritaškių lavinos trečiojo kėlinio septintą minutę susikrovė net 17 taškų pranašumą (65:48). Ketvirtį vilniečiai užbaigė taip pat stipriai – surengė spurtą 10:4 bei po Vaido Kariniausko baudų turėjo rekordinį 23 taškų pranašumą (75:52).

Tačiau „Žalgiris“ nepasidavė: smogė spurtu 18:2 ir po Sylvaino Francisco tritaškių likus 4 minutėms priartėjo iki 8 taškų (72:80). Tačiau tai buvo viskas: „Wolves“ pergalės iš rankų nepaleido ir išlaikę persvarą užtikrintai uždarė rungtynes.

„Žalgiris“ neturėjo susirgusio Matthew Mitchello, „Wolves“ – galvos traumą patyrusio Jeffery Tayloro.

Kauniečių neišgelbėjo S.Francisco sezono šou: 25 taškai, 7 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 36 naudingumo balai per 26 minutes.

„Wolves“: Andrew Andrewsas 21 (7 rez. perd.), Anthony Cowanas 20 (5/7 trit.), Matas Jogėla 13 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Tre‘Shawnas Thurmanas 11 (7 atk. kam.), Kristupas Žemaitis 9.

„Žalgiris“: Sylvainas Francisco 25 (7 atk. kam., 36 n.b.), Alenas Smailagičius ir Brady Manekas – po 12, Edgaras Ulanovas 11, Arnas Butkevičius 7 (5 rez. perd.).

Rungtynių eiga:

39 min.: G.Brookso bauda (93:79). A.Cowano tritaškis (96:79). D.Sirvydis atsako tuo pačiu (82:96).

38 min.: A.Smailagičiaus taškai (79:89). A.Andrewso tritaškis (92:79).

38 min.: S.Francisco bauda, M.Jogėlos dėjimas (89:77).

38 min.: A.Andrewso baudos (87:76).

37 min.: A.Smailagičiaus tritaškis (76:85).

37 min.: A.Smailagičiaus bauda (73:82). A.Andrewso tritaškis (85:73).

36 min.: S.Francisco tritaškis, G.Brookso dėjimas (82:72).

35 min.: G.Brookso dėjimas. S.Francisco tritaškis (69:80).

35 min.: S.Francisco tritaškis (66:78). Dar viena A.Magro pertraukėlė.

34 min.: B.Maneko taškai (63:78).

33 min.: A.Smailagičiaus taškai (61:78), A.Magro pertraukėlė.

33 min.: A.Butkevičiaus tritaškis ir S.Francisco dvitaškis (59:78).

32 min.: V.Kariniauskas tritaškiu tolina šeimininkus iki 24 taškų (78:54).

III kėlinys: „Wolves“ – „Žalgiris“ 75:52.

30 min.: V.Kariniausko bauda (75:52).

30 min.: V.Kariniausko baudos (74:52).

29 min.: A.Andrewso baudos (69:58). Šeimininkų spurtą keturiais taškais nutraukia žalgiriečiai (52:69). A.Andrewso tritaškis (72:52).

28 min.: R.Minioto dvitaškis (67:48).

26 min.: A.Cowano tritaškis, šeimininkų pranašumas didėja iki dviženklio (60:48), A.Andrewsas prideda dvitaškį (62:48). A.Cowano tritaškis (65:48).

25 min.: G.Brookso bauda (57:48).

25 min.: M.Jogėlos tritaškis (56:48).

24 min.: S.Francisco baudos (48:52). K.Žemaičio tiksli bauda (53:48).

23 min.: Gudriai pražangą tritaškio metu išprovokavęs S.Francisco sumeta dvi baudas (46:50). M.Blaževičiaus dvitaškis (52:46).

22 min.: B.Dunstonas deda iš viršaus, T.Thurmanas smeigia tritaškį (50:44).

22 min.: K.Žemaičio baudos (47:42).

22 min.: B.Maneko tritaškis (42:45).

21 min.: M.Blaževičius pataiko sudėtingą dvitaškį ir prašydamas pražangos užsidirba techninę pražangą (45:38). I.Brazdeikis realizuoja baudą (39:45).

II kėlinys: „Wolves“ – „Žalgiris“ 43:38.

20 min.: A.Smailagičiaus baudos (38:43).

20 min.: A.Cowano du iš trijų baudų metimai (43:36).

20 min.: T.Thurmanas sumeta baudas (41:33). S.Francisco dvitaškis su pražanga (36:41).

19 min.: E.Ulanovo tritaškis (33:39).

19 min.: Dar vienas K.Žemaičio tritaškis (39:30). T.Sabonis prašo minutės pertraukėlės.

18 min.: K.Žemaičio tritaškis (36:30).

18 min.: B.Maneko dvitaškis (30:33).

17 min.: B.Maneko tritaškis (28:32). A.Cowano bauda (33:28).

16 min.: T.Thurmano taškai (32:25).

15 min.: A.Andrewsas grūda kamuolį iš viršaus (30:25).

14 min.: R.Minioto taškai (26:25), M.Jogėlos dvitaškis (28:25).

13 min.: S.Francisco dvitatškis (25:24).

12 min.: A.Andrewso taškai (24:20). E.Ulanovo tritaškis (23:24).

11 min.: T.Thurmano dėjimas su mėsomis! (22:20).

I kėlinys: „Wolves“ – „Žalgiris“ 20:20

10 min.: A.Butkevičiaus taškai greitajame puolime (18:20), T.Thurmanas atsako baudomis (20:20).

9 min.: S.Francisco sumeta baudas (18:18).

9 min.: B.Maneko baudos, A.Andrewso pirmieji taškai (18:16).

8 min.: G.Brookso taškai (16:14).

8 min.: I.Brazdeikio dvitaškis su pražanga (14:14).

7 min.: Dar vienas A.Cowano tritaškis (14:11).

6 min.: Ką daro Anthony Cowanas... Atrodo, kad amerikietis tyčia nusileidžia Edgaro Ulanovo nusileidimo zonoje ir užsidirba nesportinę pražangą. Ulė sumeta tris baudas (8:11), A.Cowanas atsako tritaškiu (11:11).

5 min.: Darbiniai L.Biručio taškai (6:6), M.Jogėla atsako dvitaškiu (8:6). Dar vienas L.Biručio dvitaškis (8:8).

3 min.: M.Jogėlos dvitaškis (6:2), E.Ulanovo taškai (4:6).

2 min.: R.Minioto dėjimas greitame puolime (4:2).

1 min.: Ginčo kamuolį laimi žalgiriečiai. D.Sirvydis pelno pirmuosius taškus (0:2), M.Blaževičius atsako dvitaškiu (2:2).

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?