2023 11 01

„Seawolves“ – nebaisūs: Jonava iškovojo antrą pergalę FIBA taurės turnyre

Antrąsias rungtynes iš trejų laimėjusi Jonavos „CBet“ komanda (2-1) įsitvirtino antroje vietoje FIBA taurės varžybų grupėje.
Virginijus  Šeškus
Virginijus Šeškus / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Jonavos „CBet“ rėmėsi tik septyniais žaidėjais, bet jų pastangos davė vaisių.

Virginijaus Šeškaus treniruojama komanda trečiadienį namie 84:65 (28:14, 14:21, 21:16, 21:14) įveikė Rostoko „Seawolves“ ekipą (1-2).

Ši pergalė leido pakilti į antrą vietą C grupėje, kurioje trečiadienį dar žais Kipro klubas Larnakos AEK (2-0) ir Suomijos „Karhu Basket“ (0-2).

Daugiausiai taškų – 19 – Jonavos ekipai pelnė Mike'as Lewisas, atlikęs ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Aleksandras Marelja pridėjo 15 taškų, Tauras Jogėla – 13, Lukas Kreišmontas – 11.

Jonavos krepšininkai pataikė 11 tritaškių iš 23 (47 proc.) ir atkovojo 37 kamuolius, kai svečiai – tik 28.

Suprasti akimirksniu

• FIBA Europos taurės varžybos yra ketvirtas pagal pajėgumą Europos krepšinio turnyras po Eurolygos, Europos taurės (Eurocup) ir FIBA Čempionų lygos.
  • Jonavos „CBet“ praėjusį „Betsafe-LKL“ sezoną užėmė ketvirtą vietą, o šiame sezone rikiuojasi penkta. „Seawolves“ klubas praėjusį sezoną Vokietijoje užėmė 9 vietą, šį sezoną irgi kol kas devinti.

Šiuo maču baigėsi pirmasis grupės ratas. Prieš tai Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje 104:88 įveikė „Karhu Basket“ ir 80:87 nusileido Larnakos AEK.

Po savaitės rungtynėmis su „Karhu Basket“ jonaviečiai pradės antrą grupės varžybų ratą.

40-ies komandų turnyre į antrą etapą iškops dešimties grupių nugalėtojai bei šešios komandos, užėmusios antrąsias vietas.