2021 10 03

Šį kartą be dramų: „Žalgiris“ užtikrintai laimėjo Pasvalyje

Kauno „Žalgiris“ (4-0) iškovojo ketvirtą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Šįkart – lengvesnę nei ankstesnės trys.
Pasvalio "Pieno Žvaigždės" - Kauno "Žalgiris"
Pasvalio "Pieno Žvaigždės" - Kauno "Žalgiris" / Pauliaus Peleckio / 15min nuotr.

Kauniečiai svečiuose 85:69 (22:10, 25:19, 19:23, 19:17) įveikė be pergalių liekančias Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (0-4).

„Žalgiris“ ankstesnes trejas rungtynes prieš Jonavos „CBet“, Alytaus „Dzūkiją“ ir Panevėžio „Lietkabelį“ laimėjo bendru 15 taškų skirtumu, o šįsyk tokį pranašumą beveik susikrovė pirmajame kėlinyje, kurio metu pirmavo 22:9.

Antrajame ketvirtyje žalgiriečių persvara pasiekė 23 taškus (37:14).

Pasvaliečiai bandė surengti šturmą ketvirtajame kėlinyje, kai skirtumą sumažino iki 12 taškų (63:75), bet arčiau „Žalgiris“ varžovų neprisileido ir iškovojo užtikrintą pergalę.

„Žalgirio“ gretose pailsėti gavo Lukas Lekavičius, dėl traumos nežaidė Paulius Jankūnas.

Savo ruožtu Pasvalio ekipa rungtynes baigė be išvaryto Žygimanto Skučo. Puolėjas pirmoje rungtynių pusėje užsidirbo nesportinę pražangą prieš Joshą Nebo, o ketvirtajame kėlinyje gavo ir techninę pražangą.

Be „Žalgirio“ LKL yra tik dar viena nepralaimėjusi komanda – Utenos „Juventus“. Aukštaičiai laimėjo visus tris susitikimus.

Kitas rungtynes kauniečiai žais ketvirtadienį, kai Eurolygos rungtynėse namuose priims Sankt Peterburgo „Zenit“ su Artūru Gudaičiu ir Mindaugu Kuzminsku.

„Pieno žvaigždės“: Simas Jarumbauskas 15, Žygimantas Skučas 14, Marquesas Townesas 9, Karolis Guščikas 8.

„Žalgiris“: Tyleris Cavanaugh 14, Joshas Nebo ir Nielsas Giffey po 13, Karolis Lukošiūnas ir Edgaras Ulanovas po 9, Marekas Blaževičius ir Mantas Kalnietis (7 rez. perd.) po 7.