2021 03 21

„Šiauliai“ pažemino „Neptūną“ nepadoriu skirtumu

Vienintelėse Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse sekmadienį „Šiaulių“ krepšininkai (7-18) sutriuškino Klaipėdos „Neptūną“ (8-17) Šiaulių arenoje 31 taško skirtumu.
Elvar Fridriksson
Elvar Fridriksson / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

LKL lyderių dvikova tarp Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ buvo nukelta dėl COVID-19 atvejo sostinės komandoje, o kitose lygos rungtynėse intrigos nebuvo nė kvapo, nors irgi žaidė lentelės kaimynės.

Paskutinėje vietoje žengę „Šiauliai“ antrąjį kėlinį laimėjo 27:10 prieš aštuntoje vietoje esantį „Neptūną“.

Antano Sireikos treniruojama komanda toliau didino persvarą ir laimėjo įspūdingu skirtumu – 99:68 (22:18, 27:10, 26:15, 24:25). Tai daugiausiai taškų laimėta šiauliečių kova šį sezoną.

Po šios pergalės Šiaulių komanda susilygino su Kėdainių „Nevėžiu“ lygos rikiuotės apačioje dalijantis 9-10 pozicijomis.

„Neptūnas“ liko aštuntas, bet tai buvo dar vienas smūgis Tomo Gaidamavičiaus treniruojamai ekipai, šį sezoną jau patyrusiai kelis skaudžius pralaimėjimus: 40 taškų Utenos „Juventus“, 38 taškais Vilniaus „Rytui“, 32 taškais Prienų „CBet“.

Sekmadienį rungtynes klaipėdiečiai baigė be savo įžaidėjo. Žygimantas Janavičius likus žaisti 4 minutes užsidirbo techninę, o paskui ir nesportinę pražangą.

„Šiauliai“: Arminas Urbutis (11 atk. kam.) ir Elvaras Fridrikssonas (7 rez. perd.) po 18, Andy Van Vlietas 14, Justas Furmanavičius ir Eimantas Stankevičius po 12;

„Neptūnas“: Matas Jogėla 16, Džiugas Slavinskas 11, Evaldas Šaulys 10.