2018 11 30

Siautėjęs Deividas Sirvydis padėjo Vilniaus „Perlui“ nukauti „Žalgirį-2“

Deividas Sirvydis šį sezoną NKL pirmenybėse sužaidė tik antrąsias rungtynes, tačiau jo pasirodymas ir vėl buvo nuostabus.
Deividas Sirvydis
Deividas Sirvydis / Alfredo Pliadžio nuotr.

Vilniaus „Perlo“ talentas pelnė 33 taškus, o jo atstovaujama sostinės komanda namie 89:87 (36:9, 8:32, 26:20, 19:26) pranoko Kauno „Žalgirį-2“.

Sunkiai sulaikomai žaidęs D.Sirvydis per 31 minutę surinko 33 taškus (6/7 dvit., 6/11 trit., 3/6 baud. met.), atkovojo kamuolį, penkiskart suklydo ir surinko 28 naudingumo balus.

Kitoje barikadų pusėje rungtyniavo Kauno „Žalgirio“ pagrindinės komandos narys Rokas Jokubaitis, kuris per 29 minutes pelnė 24 taškus (8/10 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud. met.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir taip pat buvo ryškus.

Iki susitikimo pabaigos likus 26 sek., „Perlas“ turėjo trijų taškų pranašumą (87:84), tačiau netrukus dar labiau šeimininkus nutolino Einaras Tubutis, dėjimu persvarą padidinęs iki 89:84.

Vėliau Rokas Jokubaitis dar pataikė tritaškį, tačiau rungtynių tėkmės tai jau nebepakeitė.

Tiesa, žalgiriečiai šiame susitikime parodė kovingą charakterį, kai grįžo į rungtynes, nors po pirmo kėlinio atsiliko 9:36. Antrajame kėlinyje „Žalgiris“ spurtavo 17:0, o vėliau švieslentėje degė rezultatas, kai iš „Perlo“ persvaros liko viso labo trys taškai (44:41).

Tai buvo jau trečioji iš eilės „Perlo“ komandos pergalė.

„Perlas“: Deividas Sirvydis 33, E.Tubutis 18 (6 atk. kam.), Simas Jarumbauskas 13, Ąžuolas Tubelis 11, Marekas Blaževičius 9.

„Žalgiris-2“: Rokas Jokubauskas 24 (8 rez. perd.), Erikas Venskus 14, Vitalijus Kozys 11, Kerras Kriisa 10.