2021 02 03

Skambios pergalės užliūliuotiems „Juventus“ vyrams – „Šiaulių“ niuksas

Kauno „Žalgiriui“ antausį sekmadienį tėškę Utenos „Juventus“ (12-6) krepšininkai netikėtai suklupo – trečiadienio vakarą Žydrūno Urbono auklėtiniai LKL rungtynėse 87:92 (24:23, 17:27, 23:18, 23:24) krito prieš „Šiaulius“ (5-11).
Arminas Urbutis
Arminas Urbutis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Vienu metu pirmoje rungtynių pusėje šiauliečių persvara siekė ir 14 taškų, tačiau vėliau „Juventus“ atkuto ir toliau varžovams pabėgti neleido.

Mažino, mažino skirtumą Utenos krepšininkai, kol galiausiai, sužaidus pusę trečiojo kėlinio, rezultatas tapo lygus 59:59.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, „Šiauliai“ pirmavo 2 taškais (87:85), o tada Martynas Varnas smeigė tritaškį.

Tai buvo lemiamas dūris.

Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Antanas Sireika

Justas Furmanavičius buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose su 14 taškų, Arminas Urbutis ir Kasparas Berzinis pridėjo po 13.

Neišgelbėjo „Juventus“ ir puikiai žaidė Žygimantas Skučas bei Vaidas Kariniauskas, kurie surinko abu po 22 taškus.

„Šiauliai“ pataikė 54 proc. dvitaškių (24/44) ir 36 proc. tritaškių (8/22), „Juventus“ iš arti atakavo net 86 proc. (19/22), iš toli – 33 proc. (10/30) taiklumu.

Kovą dėl kamuolių laimėjo uteniškiai 34:29, komandos atliko po 18 rezultatyvių perdavimų.

Tiesa, „Juventus“ prarado net 24 kamuolius, kai šiauliečiai – 13. Po varžovų klaidų Antano Sireikos auklėtiniai surinko 28 taškus.

„Šiauliai“: J.Furmanavičius 14, A.Urbutis ir K.Berzinis po 13, M.Varnas 12.

„Juventus“: V.Kariniauskas ir Ž.Skučas po 22, V.Šulskis ir I.Vaitkus po 10.