Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2019 02 03

Solidžiai debiutavę naujokai padėjo „Dzūkijai“ nugalėti „Nevėžį“

Alytaus „Dzūkija“ (7-13) savų sirgalių akivaizdoje be didesnių problemų 86:73 (25:15, 26:15, 22:22, 13:21) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ (4-16).
Paulius Petrilevičius
Paulius Petrilevičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) turnyrinėje lentelėje abi ekipos yra kaimynės,bet dabar jas skiria jau trys pergalės.

Su „Nevėžiu“ atsisveikinantis Chauncey Collinsas paskutinėse savo rungtynėse per 37 minutes pelnė 20 taškų (3/3 dvit., 4/9 trit., 2/3 baud.).

Tuo tarpu debiutiniame savo mače „Dzūkijoje“ Elijah Brownas per 21 minutę surinko 14 taškų ir atkovojo 3 kamuolius, o Keremas Kanteris spėjo pasižymėti dvigubu dubliu: 19 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 22 naudingumo balai per 26 minutes.

Alytaus komanda nuo varžovų solidžiu skirtumu atitrūko dar antrajame kėlinyje, kuomet triuškino „Nevėžį“ 49:26.

Po didžiosios pertraukos atotrūkis buvo pasiekęs 25 taškus (62:37), tačiau paskutiniame kėlinyje „Nevėžis“ jį ėmė tirpdyti.

Svečiai baudė „Dzūkiją“ už klaidas ir netikslius metimus bei taip sumažino deficitą iki 13 taškų (77:64). Vis tik didesnės intrigos „Nevėžis“ nesukūrė.

„Dzūkija“: Keremas Kanteris 19, Elijah Brownas 14, Dominykas Domarkas 11 (8 rez. perd.), Matas Jogėla ir Egidijus Dimša – po 10, Paulius Petrilevičius 9.

„Nevėžis“: Chauncey Collinsas 20, Martinas Junakovičius 14, Adonte Parkeris 13 (1/6 trit.), Regimantas Miniotas 9.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?