Staigmena: „Betsafe-LKL“ dominuojantį „Neptūną“ atšaldė jonaviečiai

Jonavos „CBet“ (3-0) komanda lieka nenugalima Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT). Šįkart namuose jiems 88:84 (25:27, 19:24, 28:11, 16:22) pavyko nukauti Klaipėdos „Neptūną“ (1-2).

Šios ekipos jau buvo susitikusios „Betsafe-LKL“ ir tada sunkiai (90:87) laimėjo klaipėdiečiai.

Nors geriau pirmąsias minutes žaidė „Neptūnas“ (8:3), Aurimas Majauskas po poros minučių persvėrė rezultatą jonaviečių naudai – 11:10. Bogdanas Blyzniukas pelnė dar du taškus, bet tolimų metimų dėka trapų pranašumą susigrąžino svečiai – 27:23.

Mindaugas Girdžiūnas ir Tomašas Pavelka leido „Neptūnui“ likti priekyje (44:38), tad po pirmosios mačo dalies Georgios Vovoro kariauna pirmavo 51:44. Po pertraukos „CBet“ vėl ėmėsi naikinti deficitą – tai inicijavo A.Majauskas su B.Blyzniuku. Prabėgus 3 minutėms „CBet“ jau buvo priekyje (53:52), o puolime Jonavos komanda tapo sunkiai sustabdoma. Kol klaipėdiečių puolimas strigo, „CBet“ tolo ir po trijų ketvirčių turėjo dviženklę persvarą – 72:62.

Desure‘as Buie ir Arnas Beručka rėžė šeimininkų pranašumą perpus (71:76), o žaisti liko dar pakankamai laiko – apie 6 minutes. Nate‘o Johnsono dvitaškis ir trys baudų metimai leido priartėti dar labiau (78:81), bet kitų planų turėjo A.Majauskas – 85:80.

Liko 2 minutės, D.Buie klydo, o Mikhelas Kirvesas rinko svarbius taškus jonaviečiams – 87:80. A.Beručka ir Tomašas Pavelka išlaikė „Neptūno“ viltį gyvą (84:88), pastarasis dar stojo mesti baudų, tačiau abi prametė.

Jonavos komandoje žibėjo A.Majausko ir B.Blyzniuko tandemas: pirmasis pelnė 29 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir rinko 33 naudingumo balus, antrasis įmetė 23 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 perdavimus, 4 kartus klydo bei rinko 31 naudingumo balą.

„Neptūnas“ KMT turnyre pralaimėjo jau antrą kartą, nors „Betsafe-LKL“ kol kas neturi problemų ir pasiekė jau keturias pergales iš eilės, įskaitant laimėjimus prieš abu Vilniaus klubus ir Utenos komandą.

„CBet“: Aurimas Majauskas 29 (12/14 met.), Bogdanas Blyzniukas 23 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Mihkelas Kirvesas 13 (6 atk. kam.), Dominicas Brewtonas 11 (5 rez. perd.).

„Neptūnas“: Tomašas Pavelka 19 (8/8 dvit.), Nate‘as Johnsonas 17, Mindaugas Girdžiūnas 15, Arnas Beručka 9.